Reklama
Polecamy


Reklama

Przepiękna premiera od grupy Classic! Nowość podbije rynek disco polo?!

2018-12-13T07:58:00+01:00 Przepiękna premiera od grupy Classic! Nowość podbije rynek disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/przepiekna-premiera-od-grupy-classic-nowosc-podbije-rynek-disco-polo-1544633003.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wyjątkowa nowość od zespołu Classic. Koniecznie zobaczcie nowość

Reklama

Grupa Classic to przy zespole Boys, czy Akcent najpopularniejszy zespołów disco polo i przy okazji najdłużej na rynku. Ich przeboje kocha całą Polska, a właśnie w naszym serwisie pojawiła się nowa propozycja, która ma szansę namieszać w branży.

"Umów się ze mną" to utwór, który po raz pierwszy został zaprezentowany podczas Festiwalu w Ostródzie. Fani nie mogli się doczekać nowości od swoich ulubieńców, ale właśnie dziś teledysk został udostępniony.

Zobacz również: Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Ciekawie przedstawiona historia dwojga młodych ludzi z wstawkami wokalnymi Mariusza oraz Roberta. Całość prezentuje się niezwykle interesująco. 

Zobaczcie już teraz nowość od zespołu Classic pt. "Umów się ze mną".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo ofiarą ataku! Nagranie trafiło do sieci! Artysta przeprasza!
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.