2024-04-14T10:08:00+02:00 Przełom w Muzyce! Mig i Kizo zmieniają reguły gry z nowym hitem "Co Ty mi dasz". To NOWA ERA disc Nowa wersja hitu "Co Ty mi dasz" łączy disco polo i drill rap. Kizo i Młody Klakson osiągnęli 4 miliony odsłuchań! https://disco-polo.info/uploads/news/przelom-w-muzyce-mig-i-kizo-zmieniaja-reguly-gry-z-nowym-hitemjpg.jpg Disco-Polo.info

Przełom w Muzyce! Mig i Kizo zmieniają reguły gry z nowym hitem "Co Ty mi dasz". To NOWA ERA disco polo?!


Nowa wersja hitu "Co Ty mi dasz" łączy disco polo i drill rap. Kizo i Młody Klakson osiągnęli 4 miliony odsłuchań!

Autor: Adam Begier, 14 Kwiecień 2024  10:08
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Przełom w Muzyce! Mig i Kizo zmieniają reguły gry z nowym hitem
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
 2. Andre z nowością: "Nasza Kaszubeczka" - Prawdziwe dobre Disco Polo na Lato
 3. Papi szokuje nowym romantycznym hitem! 'Wino i Róże' podbije serca fanek
Reklama

  Polska scena muzyczna nie przestaje zaskakiwać. Tym razem fanów disco polo i rapu łączy nowa, ekscytująca wersja popularnego utworu "Co Ty mi dasz" zespołu Mig. Rewolucyjne połączenie disco z drill rapem w wykonaniu Kizo i Młodego Klaksona, od momentu premiery 26 marca 2024 roku, zdobyło już 4 miliony odtworzeń.

  Nowa fala w polskiej muzyce

  Przekształcenie znanego hitu disco polo w drill rap to śmiałe posunięcie, które pokazuje, jak płynne mogą być granice między gatunkami muzycznymi. Kizo, znany z innowacyjnego podejścia do muzyki, wraz z Młodym Klaksonem, zaprezentowali nową wersję utworu, która zachowuje energetyczną melodyjność oryginału zespołu Mig, jednocześnie wprowadzając cięższe, rapowe brzmienia charakterystyczne dla gatunku drill.

  Odwaga w eksperymentowaniu z różnymi stylami muzycznymi przynosi efekty w postaci rosnącej popularności nie tylko wśród fanów obu gatunków, ale również wśród szerszego grona odbiorców, którzy doceniają świeże i oryginalne podejście do znanych hitów. To zjawisko może stanowić inspirację dla innych artystów na polskiej scenie muzycznej, zachęcając ich do poszukiwania nowych, interesujących połączeń muzycznych.

  Warto wspomnieć o aspekcie finansowym, który towarzyszy popularności utworów w internecie. Utwór "Co ty mi dasz ale to DRILL" z 4 milionami odtworzeń na platformie YouTube, może generować znaczące przychody dla artystów. Według szacunków, za każdy milion wyświetleń na tej platformie, artyści mogą zarobić od 3 do 12 tysięcy złotych. Oznacza to, że Kizo, Młody Klakson oraz zespół Mig mogli zarobić już od 12 do 48 tysięcy złotych. Dochody te stanowią ważny element motywujący artystów do tworzenia i dzielenia się swoją muzyką z fanami.

  Premiera "Co ty mi dasz ale to DRILL" pokazuje, jak twórcze podejście i odwaga w łączeniu różnych światów muzycznych mogą przynieść spektakularny sukces i zainteresowanie szerokiej publiczności. Z pewnością będziemy świadkami dalszych, równie interesujących muzycznych eksperymentów, które będą kontynuować tę energiczną i inspirującą tendencję na polskiej scenie muzycznej.

  Reklama

  Kizo, młody klakson, MIG - Co ty mi dasz ale to DRILL

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Topky biją konkurencję! "Kto wkurzy Cię jak ja" nowy hit disco polo na lato 2024!
  2. Kuba Urbański z Playboys podbija TikToka z córkami! Nic słodszego nie zobaczycie! VIDEO
  3. Co za strój! Teresa Werner ZNÓW zaskakuje! 65-latka w najodważniejszej stylizacji swojej kariery?!
  4. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście" zatrzęsie branżą disco i latino?! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery na żywo! VIDEO
  5. Zenek Martyniuk zaangażuje się w pomoc dla Marywilskiej 44!
  6. Niespodzianka! Gwiazdy disco polo Massive przygotowali NOWOŚĆ "Szkolna LOVE"! TYLKO U NAS!
  7. Najpopularniejsi wykonawcy Disco Polo na Spotify w Maju 2024: Kto znalazł się w Top 10?
  8. Mega Koliz zaskakuje nowym utworem "Ty i Ja" z udziałem Marleny Załogi!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie