2020-12-06T10:56:00+01:00 Prywatne nagranie gwiazdora disco polo w sieci! O jego przeszłości wiedzieli nieliczni! https://disco-polo.info/uploads/news/248dcf2a313623671add3be71cde9815.jpg

Prywatne nagranie gwiazdora disco polo w sieci! O jego przeszłości wiedzieli nieliczni!

Redakcja , 06 Grudzień 2020  10:56

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Prywatne nagranie gwiazdora disco polo w sieci! O jego przeszłości wiedzieli nieliczni!
Źródło zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/
Reklama

O takiej przeszłości Artysty z pewnością nie wiedzieli wszyscy jego fani. Szczęki opadają!

Reklama

Publikacja takiego materiału to dla fanów ogromne zaskoczenie. Niewiele osób miało okazję zobaczyć to nagranie wcześniej, jednak sam Artysta zdecydował podzielić się w sieci czymś, co pokazuje jak bardzo muzyka jest dla niego ważna. Jesteśmy pewni że, na nagraniu nie będziecie w stanie go poznać!

Zobacz również: Cudowna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! Szykuje się huczne weselicho! Mamy zdjęcia!

Czy zdarzyło się Wam po latach obejrzeć stare materiały wideo ze swoim udziałem? Mowa tutaj o materiałach z wszelakiej maści imprez, m.in. wesel czy studniówek. Z pewnością mieliście w swoim życiu takie sytuacje. Kuba Urbański ujawnił w sieci wideo, które zszokowało jego fanów. Lider i wokalista grupy Playboys, Kuba Urbański to prawdziwy wulkan energii. Skromny, utalentowany, przystojny, kochający mąż, ojciec, wujek - lista superlatyw wokalisty jest tak długa, że musielibyśmy poświęcić na nią kilkanaście Artykułów. Dziś skupimy się jednak na muzycznej drodze lidera formacji Playboys.

W sieci pojawiło się wideo, które prezentuje trzech młodych muzyków znajdujących się na rodzinnej impreie.Grają oni na instrumentach - jeden z nich dzielnie trzyma akordeon, drugi saksofon, a trzeci bębenek basjiksji, tj. tamburyn. Jeśli zastanawiacie się nad tym kto jest na tym filmie, to spieszymy z odpowiedzią! Otóż... jest na nim sam Kuba Urbański! Przyjrzyjcie się uważnie - to własnie on wywija na akordeonie w rytmie klasyka "Szła dzieweczka do laseczka"! Jak napisał sam wokalista na swoim Instagramie:

Kiedyś to było [...]  Się grało, się bawiło .... I to z bratem rodzonym i ciotecznym, prawie bez prób [...]

Jak widzimy na nagraniu, Kuba swoją muzyczną drogę zaczął już w dzieciństwie. Rozwijanie swoich pasji i kształcenie się w kierunku ich realizacji to coś, co zdecydowanie warto pochwalić, dlatego też bierzcie przykład z Kuby i realizujcie swoje marzenia. Wspomniane wideo znajdziecie poniżej - sprawdźcie je koniecznie - takie smaczki w świecie disco polo nie zdarzają się często!

Zobacz również: Niezwykły koncert zespołu Top Girls na deskach opolskiego amfiteatru! Piękne gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! Mamy nagranie!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!
  2. Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!
  3. Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!
  4. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  5. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  6. Zjawiskowa Justyna Lubas - Top Girls zachwyca fanów! Piękna wokalistka disco polo ideałem kobiecości?
  7. Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
  8. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami