Reklama


Reklama

Prorocza produkcja disco polo? Utwór podbija internet!

2020-05-28T10:00:00+02:00 Prorocza produkcja disco polo? Utwór podbija internet! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/prorocza-produkcja-disco-polo-utwor-podbija-internet-1590007855.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Cały projekt już od samego początku wygląda bardzo obiecująco...przepiękna, zielona przestrzeń, śliczna kobieta i kołysząca, przyjemna muzyka

Reklama

Piosenki disco polo z pozytywnym przesłaniem, są teraz nam wszystkim potrzebne jak powietrze. Nie istnieje bardziej idealna forma psychicznego wzmocnienia, jak poprzez muzyczną twórczość.

Zobacz również: Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!

I doczekaliśmy się kolejnej produkcji, która obok piosenki grupy After Party pt. „Bo w końcu musi być dobrze”, jako jedyna głosi podobną treść. Utwór pt. „Wszystko będzie dobrze” wydany przez duet Rompey & Levelon, to świetna propozycja dla fanów szczęśliwych i optymistycznych produkcji.

Cały projekt już od samego początku wygląda bardzo obiecująco...przepiękna, zielona przestrzeń, śliczna kobieta i kołysząca, przyjemna muzyka. Nie mogło zacząć się lepiej.

Dalej widzimy tylko progres...gdy do genialnego obrazka i nie mniej idealnej muzyki, dołącza treść, możemy usiąść wygodnie w fotelu, chwycić w dłoń kubek gorącej herbaty i rozkoszować się premierą, która być może oprócz tego, że swoją wizją przywoła dobre myślenie, to jeszcze może ukradkiem zdobyć najwyższe miejsca w muzycznych listach przebojów.

Z resztą już teraz komentarze są bardzo przychylne: „Jak zwykle super. Gratulacje”, „Bomba”. Takie oceny zwiastują naprawdę niemały sukces.

My przyłączamy się do tych opinii i polecamy przesłuchać kawałek od początku do końca.

Zobacz również: Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!
  2. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!
  3. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.