Reklama
Polecamy


Reklama

Prorocza produkcja disco polo? Utwór podbija internet!

2020-05-28T10:00:00+02:00 Prorocza produkcja disco polo? Utwór podbija internet! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/prorocza-produkcja-disco-polo-utwor-podbija-internet-1590007855.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Cały projekt już od samego początku wygląda bardzo obiecująco...przepiękna, zielona przestrzeń, śliczna kobieta i kołysząca, przyjemna muzyka

Reklama

Piosenki disco polo z pozytywnym przesłaniem, są teraz nam wszystkim potrzebne jak powietrze. Nie istnieje bardziej idealna forma psychicznego wzmocnienia, jak poprzez muzyczną twórczość.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w wyzywającej sukience! Wiatr odsłonił jej okolice bikini!

I doczekaliśmy się kolejnej produkcji, która obok piosenki grupy After Party pt. „Bo w końcu musi być dobrze”, jako jedyna głosi podobną treść. Utwór pt. „Wszystko będzie dobrze” wydany przez duet Rompey & Levelon, to świetna propozycja dla fanów szczęśliwych i optymistycznych produkcji.

Cały projekt już od samego początku wygląda bardzo obiecująco...przepiękna, zielona przestrzeń, śliczna kobieta i kołysząca, przyjemna muzyka. Nie mogło zacząć się lepiej.

Dalej widzimy tylko progres...gdy do genialnego obrazka i nie mniej idealnej muzyki, dołącza treść, możemy usiąść wygodnie w fotelu, chwycić w dłoń kubek gorącej herbaty i rozkoszować się premierą, która być może oprócz tego, że swoją wizją przywoła dobre myślenie, to jeszcze może ukradkiem zdobyć najwyższe miejsca w muzycznych listach przebojów.

Z resztą już teraz komentarze są bardzo przychylne: „Jak zwykle super. Gratulacje”, „Bomba”. Takie oceny zwiastują naprawdę niemały sukces.

My przyłączamy się do tych opinii i polecamy przesłuchać kawałek od początku do końca.

Zobacz również: Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.