2023-08-31T20:05:00+02:00 Problemy zdrowotne gwiazdy disco polo! Co wydarzyło się z Roxaok? Roxana Orłowska, gwiazda disco polo, przechodzi przez zatrucie pokarmowe. Dowiedz się, co się stało z popularną wokalistką Roxaok https://disco-polo.info/uploads/news/problemy-zdrowotne-gwiazdy-disco-polo-co-wydarzylo-sie-z-roxaokjpg.jpg

Problemy zdrowotne gwiazdy disco polo! Co wydarzyło się z Roxaok?

Autor: Adam Begier , 31 Sierpień 2023  20:05
Problemy zdrowotne gwiazdy disco polo! Co wydarzyło się z Roxaok?
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Roxana Orłowska, gwiazda disco polo, przechodzi przez zatrucie pokarmowe. Dowiedz się, co się stało z popularną wokalistką RoxaokReklama

  Reklama

  Roxana Orłowska, czyli Roxaok, stała się znana na całym świecie dzięki swoim przebojom disco polo i aktywności na TikTok. Jednak niedawno fanów artystki niepokoiło jej dwudniowe milczenie. Teraz już wiemy, dlaczego gwiazda zniknęła z social mediów.

  Błyskawiczny sukces Roxaok

  Niespełna rok na rynku muzycznym, a Roxaok już zdobyła ogromną rzeszę fanów. Jej utwory, takie jak "Polka", "Jes jes gut gut" czy "Barbie ale to vixa", biją rekordy popularności i stały się prawdziwymi hitami nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wyjątkowy wokal i chwytliwe melodie sprawiły, że młoda wokalistka stała się jednym z najjaśniejszych gwiazd disco polo.

  Niepokojąca nieobecność na Instagramie

  Dla gwiazdy aktywności w social media to codzienność. Regularne posty, stories czy filmiki na TikTok to dla niej chleb powszedni. Dlatego gdy Roxaok nie dawała znaku życia przez dwa dni, jej fani zaczęli martwić się o jej zdrowie i bezpieczeństwo.

  Powrót po zatruciu pokarmowym

  Tajemnica dwudniowego milczenia została w końcu wyjaśniona. Gwiazda poinformowała swoich obserwatorów o ostrej chorobie spowodowanej zatruciem pokarmowym. "Kochani 2 dni mnie nie było, ponieważ miałam ostre zatrucie pokarmowe. Najgorsze uczucie ever. Wrociłam do żywych i nawet zjadłam w końcu coś normalnego" – napisała na swoim instastories Roxaok.

  Wsparcie fanów

  Po tym, jak informacja o zdrowotnych problemach wokalistki ujrzała światło dzienne, fani natychmiast zaczęli przesyłać jej wsparcie i dobre życzenia. Wielu z nich przyznało, że byli bardzo zaniepokojeni jej nieobecnością, ale teraz cieszą się, że wszystko wraca do normy.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Roxaok---chora-1.jpg
  Reklama

  ROXAOK - BARBIE ALE TO VIXA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wielka impreza disco polo! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi, bilety!
  2. Czemu disco polo?
  3. "Noce nad jeziorem" na Żywo! Zespół Demeters dał czadu | VIDEO
  4. Zaskakująca przeprowadzka gwiazdora Disco Polo - Co stało się z luksusowym domem Radosława Liszewskiego
  5. Dawid Tymiński - Raider wzrusza akustyczną wersją hitu 'Była Piękna' | VIDEO
  6. Nowość: Bartii zaskakuje emocjonalną balladą "Winna" - Musisz to usłyszeć
  7. Wesele Daniela Martyniuka i Faustyny owiane wielką tajemnicą? Wielka impreza! Na weselu będą gwiazdy disco polo i nie tylko?
  8. MEGA premiera: Topky - "Nie liczy się nic"! To najlepsza produkcja w historii tego zespołu?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie