Reklama


Reklama

Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja!

2020-09-26T18:06:00+02:00 Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/wykroczenie-gwiazd-disco-polo-do-akcji-wkroczyla-policja-1600200269.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/yokomirage/
Reklama


Życie gwiazd

„Trzymamy się już przepisów...Następnym razem nam się nie upiecze...Zwalniamy”, powiedziała skruszona artystka disco polo

Reklama

Kariera disco polo, polega na komponowaniu wielkich przebojów i późniejszym odgrywaniu ich na umówionych koncertach. Aby realizować jedno i drugie, trzeba przejechać tysiące kilometrów.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!

W pełni sezonu, gwiazdy są niemal bez przerwy w podróży. Niejednokrotnie muszą wykorzystać moc swoich szybkich aut, by zdążyć wszędzie na czas. Prawo jednak jest takie samo dla wszystkich, a wykroczenia są wyłapywane oraz karane przez policję. Takie doświadczenie przeżyło ostatnio bardzo znane w branży małżeństwo.

Yoko i Mirage, czyli państwo Konopla, podczas przemieszczania się samochodem, zostali zatrzymani przez policję. Jak na relacji przyznała Yoko, słusznie, ponieważ pędzili ponad nakazaną prędkość. Stróże prawa zatrzymali gwiazdorów, ale na szczęście skończyło się jedynie na pouczeniu, które poskutkowało:

„Trzymamy się już przepisów...Następnym razem nam się nie upiecze...Zwalniamy”, powiedziała skruszona artystka. Mamy nadzieję, że wszystkie gwiazdy disco polo, mimo intensywności swojej pracy i ciągłego pośpiechu, będą jeździć przede wszystkim bezpiecznie.

Każdy ubytek na zdrowiu wykonawców, byłby tragedią dla całej branży.

Zobacz również: Italo disco znowu daje o sobie znać w disco polo. Artyści ponownie sięgnęli do korzeni!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Odważne zdjęcie gwiazdeczki disco polo znanej z klipów! Pokazała głęboki dekolt!
  2. Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!
  3. Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.