2014-09-19T16:08:00+02:00 Premiera teledysku : Zanoza – Raz i dwa ZA-NO-ZA (Jelena Kwiatkowska ) rozpoczęła karierę wokalną w 2001 r. Tworzyła utwory wraz z duetem Alchemist Project i DJ Meysonem w klimacie dance’owo-clubowym. Artystka https://disco-polo.info/uploads/news/2014/09/Zanoza-Raz-i-dwa.jpg

Premiera teledysku : Zanoza – Raz i dwa

Autor: Adam Begier , 19 Wrzesień 2014  16:08
Premiera teledysku : Zanoza – Raz i dwa
Źródło zdjęć:

ZA-NO-ZA (Jelena Kwiatkowska ) rozpoczęła karierę wokalną w 2001 r. Tworzyła utwory wraz z duetem Alchemist Project i DJ Meysonem w klimacie dance’owo-clubowym. Artystka brała udział w festiwalach i konkursach muzycznych, a za swoje najwięks...Reklama

ZA-NO-ZA (Jelena Kwiatkowska ) rozpoczęła karierę wokalną w 2001 r. Tworzyła utwory wraz z duetem Alchemist Project i DJ Meysonem w klimacie dance’owo-clubowym. Artystka brała udział w festiwalach i konkursach muzycznych, a za swoje największe osiągnięcie uznaje zdobycie GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Moskwie w 2003r.  ZA-NO-ZA swoim występem uświetniła Wielką Galę BCC i podczas uroczystych obchodów 600 rocznicy zwycięstwa wojsk polsko-litewskich pod Grunwaldem.

 

ZA-NO-ZA gościnnie wystąpiła  m.in. w programie „Podróże z żartem” emitowanym w TVP2, na Gali wręczenia Polonusów w Chicago. Latem 2014 roku powstał wakacyjny kawałek z taneczną nutką pod tytułem „Raz i Dwa” w klimacie w dance’owo-folkowym. Inspiracją do napisania utworu był Letni Festiwal Tańca w Wiśle,  podczas którego został zrealizowany wideoclip w którym również  bierze udział juror Tańca z Gwiazdami Piotr Galiński. Utwór w bardzo krótkim czasie zdobył  tak wielką popularność wśród tancerzy, że uzyskała miano piosenki festiwalowej „Gali VII Letniego Festiwalu Tańca Wisła 2014”.

 

Oglądajcie nową, premierową propozycję od Jeleny. Teledysk już do obejrzenia poniżej. Oglądajcie i komentujcie.

 

 

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Co było grane Disco Polo Music?
  2. Czarujący uśmiech i głęboki dekolt! Joanna Narożna zachwyca!
  3. Obejrzyj hitowe nagranie 'Musisz się starać'! Na scenie Defis i MiłyPan! | VIDEO
  4. Gwiazdor disco polo pokazał tatę! Był obecny na jego ostatnim koncercie!
  5. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  6. "Bluza" w Nowej Odsłonie - Klubowa Premiera od Zespołu Spontan!
  7. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!
  8. Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie