2022-12-05T18:04:00+01:00 Premiera! Radek Liszewski Weekend tym utworem zmusza do rozważań na temat życia?! Wielki hit zespołu Weekend odświeżony! To wszystko dzięki fanowi https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-hit-zespolu-weekend-odswiezony-to-wszystko-dzieki-fanowijpg.jpg

Premiera! Radek Liszewski Weekend tym utworem zmusza do rozważań na temat życia?!

Autor: Adam Begier , 05 Grudzień 2022  18:04
Premiera! Radek Liszewski Weekend tym utworem zmusza do rozważań na temat życia?!
Źródło zdjęć: facebook.com/grupaweekend

Wielki hit zespołu Weekend odświeżony! To wszystko dzięki fanowiReklama

  Reklama

  Zespół Weekend, którego liderem, założycielem i wokalistą jest Radosław Liszewski działa już od przeszło dwudziestu dwóch lat. W przeciągu tego czasu zespół wydał wiele imprezowych kawałków, a każdy z nich cieszy się niezwykłym zainteresowaniem wśród publiki. Do najbardziej znanego i najchętniej wybieranego singla należy jednak produkcja „Ona tańczy dla mnie”, która obecnie w serwisie YouTube liczy 135 mln wyświetleń. Grupa w swoim dorobku ma liczne nagrody i sukcesy a także osiem albumów, w tym jeden ze znanymi polskimi kolędami.

  Zobacz również: Odrodzenie hitu Disco Polo! Nicki Queen - To nie ja (Beemwunia)

  W 2009 roku zespół wydał album pt. „Deja Vu”, na którym znalazł się między innymi singiel „Twoje łzy”, niezwykle wzruszający i zmuszający do refleksji utwór o nieszczęśliwej miłości. Choć utwór ma swoje lata, do tej pory nie doczekał się oficjalnego klipu.

  FAN STWORZYŁ KLIP DO UTWORU SPRZED LAT! DZIĘKI TEMU PIOSENKA ZOSTAŁA ODNOWIONA!

  Reklama

  Po trzynastu latach od wydania utworu, jeden z fanów o pseudonimie „Tygrys” postanowił przypomnieć utwór tworząc do niego lyrics-video, czyli inaczej mówiąc pokaz slajdów wraz z przelatującym na nich tekstem piosenki. Już sam utwór jest na tyle wzruszający, że może powodować łzy w oczach. Zrealizowany przez fana lyrics-video idealnie odzwierciedla sens utworu, bowiem obrazki powiązane są z jego tekstem.

  Warto zaznaczyć, że dzięki „Tygrysowi” ten utwór nabrał nowego życia nie tylko ze względu na przypomnienie go po latach, ale także zyskał możliwość emisji w stacjach telewizyjnych, co z pewnością pozwoliłoby na dotarcie do większego grona odbiorców. Trzeba przyznać, że nieznany z prawdziwego imienia i nazwiska fan, zrobił Radkowi niesamowitą niespodziankę. Z pewnością jest to oznaka, że grupa Weekend ma grono wiernych fanów, którzy są w stanie poświęcić swój cenny czas, aby do wydanych przed laty utworów dograć swoją wizję obrazkową, czyniąc z utworu „teledysk” przeznaczony do głębszego promowania i wspólnego śpiewania, poprzez zamieszczony na nim tekst.

  Wracając do samego utworu: piosenka wzrusza, chwyta za serce i jest niezwykłym wyciskaczem łez. To również utwór zmuszający do rozważań na temat naszego życia czy wybranych przez nas decyzji. Niesamowity, piękny utwór o tym, że jesteśmy tylko marnym pyłem na wietrze i powinniśmy doceniać każdą chwilę. Redakcja disco-polo.info zaprasza na utwór sprzed lat wyposażonym w niesamowity obrazek wraz z tekstem. 

  Reklama

  WEEKEND - Twoje Łzy (Lyrics video)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Byłeś OK" - premiera od duetu Mirage & Yoko!
  2. MEGA premiera: Topky - "Nie liczy się nic"! To najlepsza produkcja w historii tego zespołu?
  3. Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie
  4. Ślub managera gwiazd muzyki tanecznej! Wojtek Woner i Agata Siek razem na ślubnym kobiercu
  5. Premiera: Kacper Pluta - Nadeszła ta noc
  6. Mamy teledysk zespołu Topky pt. "Nie liczy się nic". Zobacz co przygotowały Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka.
  7. Co było grane RMF Disco Polo?
  8. "Miła moja" – Wielki hity disco polo w wykonaniu Top One! Polo Tv przypomina wielki hit!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie