2023-11-24T16:46:00+01:00 Premiera od zespołu Soleo pt. "Barbie & Ken" Poznaj nowy hit Soleo "Barbie & Ken"! Dynamiczny teledysk kręcony w Minikowie i Byslawiu, pełen energii disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-od-zespolu-soleo-pt-barbie-kenjpg.jpg

Premiera od zespołu Soleo pt. "Barbie & Ken"

Autor: Adam Begier , 24 Listopad 2023  16:46
Premiera od zespołu Soleo pt.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Poznaj nowy hit Soleo "Barbie & Ken"! Dynamiczny teledysk kręcony w Minikowie i Byslawiu, pełen energii disco polo.Reklama

  Reklama

  Grupa muzyczna Soleo!, znana na polskiej scenie disco polo, przedstawia swój najnowszy utwór "Barbie & Ken". Klip, inspirowany kinowym hitem o Barbie, został nakręcony w malowniczym Folwarku w Minikowie oraz na urokliwej Plaży w Byslawiu. Soleo, z liderem i wokalistą Kamilem Jaworskim na czele, przez dekadę działalności wypracowało sobie solidną pozycję na rynku, tworząc blisko 90 teledysków i niemal 200 utworów. Ich nowa produkcja jest kolejnym krokiem w ewolucji tego gatunku.

  "Barbie & Ken" prezentuje nie tylko uderzający beat charakterystyczny dla stylu Soleo, ale również teledysk, który przenosi widza w świat znanej zabawki. W klipie bohaterka Barbie wysyła członków zespołu do pracy w ogrodzie, tworząc nietypową narrację, która wyróżnia się na tle innych produkcji disco polo. Teledysk jest dynamiczny, kolorowy i pełen energii, doskonale oddając ducha zabawy, który jest nieodłącznym elementem tego gatunku.

  SOLEO - Dziesięć Lat na Scenie

  Zespół Soleo, pod wodzą Kamila Jaworskiego, w ciągu ostatnich dziesięciu lat zyskał znaczącą popularność, tworząc utwory, które stały się hitami na parkietach. Ich twórczość, obejmująca niemal 200 utworów i blisko 90 teledysków, świadczy o bogatej i różnorodnej działalności. "Barbie & Ken" wpisuje się w tę tradycję, oferując fanom kolejną okazję do wspólnej zabawy i tańca.

  Nowy utwór Soleo, "Barbie & Ken", jest godny uwagi dla miłośników disco polo. Teledysk, zrealizowany w atrakcyjnych lokalizacjach, w połączeniu z chwytliwą melodią, stanowi świeżą propozycję na muzycznym rynku. Grupa, utrzymując swój rozpoznawalny styl, jednocześnie wprowadza nowe elementy, świadczące o ich kreatywności i umiejętności dostosowania do oczekiwań słuchaczy. Utwór "Barbie & Ken" SOLEO to pozycja obowiązkowa dla każdego fana disco polo, szukającego energetycznych rytmów i oryginalnych teledysków.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowy album "Zapamiętaj mnie" zespołu Boys! Gratka dla fanów Marcina Millera!
  2. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  3. Co było grane RMF Disco Polo?
  4. "Byłeś OK" - premiera od duetu Mirage & Yoko!
  5. Gwiazda disco polo w oszałamiającym stroju na Instagramie! Musisz to zobaczyć
  6. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia
  7. Kenzo z genialną produkcją disco polo „Gdzie Jesteś Kochana?
  8. Nowa klubowa wersja hitu 'Madmuazel' od Łobuzów od Disco Frisco, już podbija parkiety! Posłuchaj tej gorącej premiery

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie