Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-02-18T13:18:00+01:00 Premiera od zespołu Megustar! "Za jeden uśmiech" to niezwykła produkcja! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/premiera-od-zespolu-megustar-za-jeden-usmiech-to-niezwykla-produkcja-1550422362.jpg
Reklama

Premiera od zespołu Megustar! "Za jeden uśmiech" to niezwykła produkcja!

Redakcja , 18 Luty 2019  13:18
Premiera od zespołu Megustar! "Za jeden uśmiech" to niezwykła produkcja!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Czy nowa propozycja okaże się strzałem w dziesiątkę?!

Reklama

Artyści wystawili cierpliwość fanów na próbę. Po półrocznej przerwie od ostatniego utworu "Taki Lajf" , który ukazał się 2 lipca 2018 roku- w końcu przyszedł czas na nowość i zaktualizowanie playlisty!

Ostatnio na oficjalnym kanale artystów w serwisie YouTube ukazał się teledysk do piosenki "Za jeden uśmiech". Mimo długiej przerwy panowie nie wyszli z obiegu i trafili w dziesiątkę z energią, lekkim, tanecznym brzmieniem ze szczyptą klubowego flow. Robert, Patryk i Sławek bez wątpienia słyną z charyzmatycznych propozycji, które cieszą się niemałą liczbą wyświetleń. Ich debiutancki teledysk do utworu "Po Prostu Kochaj" doczekał się blisko 5 milionów odsłon na YouTube.

Zobacz również: To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!

Artyści zaczęli przygodę z disco polo w 2014 roku. Już wtedy wiedzieli, że w branży muzycznej liczy się jakość, a nie ilość czy też więcej, nie zawsze oznacza lepiej. Poza tym śledząc daty publikacji od formacji MeGustar, można się dopatrzeć pewnej zależności. Ich piosenki nie ukazują się bez okazji i każdy kawałek jest związany z jakimś świętem, w zależności od miesiąca. Myślicie, że to ich złoty patent na sukces, a utwór "Za jeden uśmiech" okaże się strzałem w dziesiątkę?

Sprawdźcie sami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo zaskoczyła swoich fanów cudowną premierą! Chwilami robi się bardzo gorąco!!
  2. Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców
  3. Gwiazdy disco polo o życiu na wsi! Pan Rolnik podbije rynek muzyczny?!
  4. Wspaniała produkcja disco polo trafiła do sieci! Jest spora szansa na podbicie rynku!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej