Reklama


Reklama

Premiera od The Brothers! „Ja za Tobą” skradnie serca fanów disco polo?!

2019-10-23T13:00:00+02:00 Premiera od The Brothers! „Ja za Tobą” skradnie serca fanów disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/premiera-od-the-brothers-ja-za-toba-skradnie-serca-fanow-1571519684.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Myślicie, że kawałek od zespołu The Brothers podbije stacje i klubowe parkiety?

Reklama

Nietuzinkowa nowość od uwielbianego zespołu The Brothers. Czyżby Panowie stworzyli kawałek, który ma szanse przerodzić się w hit?

Zobacz również: Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Członkowie z zespołu The Brothers postawili tym razem na zupełnie odmienne klimaty, niż te, w których tworzyli swoje utwory do tej pory. W świecie disco polo są znani z takich piosenek, jak „jej Dołeczki” , „Obiecuje Ci” , „Ex dziewczyna” , a także „Znajdź dla nas czas”.

Ich nowość mocno łapie klimaty folkowe. Trzeba przyznać, że brzmią ciekawie.

Za realizacje niezwykle pomysłowego teledysku, który został nagrany w Muzeum Architektury Drewnianej odpowiada niezawodna grupa PN Media.

Całość tworzy idealną spójność. Najnowszy utwór pod tytułem „Ja za Tobą” jest o tyle ciekawy, że być może już niedługo będzie można go usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych, które słyną z muzyki tanecznej.

Myślicie, że kawałek od zespołu The Brothers podbije stacje i klubowe parkiety? Fani lubią odmienne brzmienia, więc szanse są duże.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!
  2. Znany utwór disco polo stał się liryczną opowieścią. Efekt jest zdumiewający!
  3. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.