Reklama
Polecamy


Reklama

Znani producenci muzyczni zainteresowali się popularnym przebojem disco polo! Do sieci trafił wyjątkowy materiał!

2020-02-11T12:58:00+01:00 Znani producenci muzyczni zainteresowali się popularnym przebojem disco polo! Do sieci trafił wyjątkowy materiał! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/ja-za-toba-wytrych-kwiat-oldschool-90s-remix-1581349056.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Niedawno najnowszych utworem grupy The Brothers, który został zatytułowany „Ja za Tobą” zainteresował się Wytrych & Kwiat

Reklama

Folkową propozycją zespół The Brothers zwrócił na siebie uwagę nie tylko fanów, ale również pozostałych wykonawców ze świata disco polo wraz z osobami działającymi w branży muzycznej.

Zobacz również: Szok! Gwiazdor disco polo oficjalnie ogłosił zakończenie działalności! Nic wcześniej na to nie wskazywało!

Formacja The Brothers w świecie disco polo zasłynęła zdecydowanie dzięki hitowi „Jej dołeczki”. Oczywiście panowie w swoim repertuarze mają również inne przeboje. Do tych najbardziej trafionych zalicza się między innymi „Ex dziewczyna” , „Obiecuję Ci” bądź też „Taka miłość”.

W świecie disco polo nie brakuje męskich zespołów, które śmiało mogłyby być postrzegane jako bad boys. Natomiast jeśli chodzi o zespół The Brothers, to są unikatowi, jedyni w swoim rodzaju. Ich muzyka trafia do serc fanów, ale i poza ten okrąg. Niedawno najnowszych utworem grupy The Brothers, który został zatytułowany „Ja za Tobą” zainteresował się Wytrych & Kwiat.

Zdecydowali się przerobić folkową wersje na nieco bardziej klasyczne disco polo. Sięgnęli do lat 90-tych. Trzeba przyznać, że w tej wersji piosenka brzmi równie zaskakująco.

Podoba wam się? Być może już niebawem ten remix zacznie podbijać największe klubowe parkiety. W końcu zbliżają się walentynki, miłosne dedykacje.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  2. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
  3. Wielki przebój internetu ma już 5 lat! Z tej okazji stworzono odświeżoną, rytmiczną wersję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.