2023-11-24T06:30:00+01:00 Znana wokalistka disco polo promuje 'ZIOŁO'! Gwiazda podbija tym internet! Fani komentują "Po Zioło podbija rynek muzyki disco polo! Popularna wokalistka zaskoczyła wszystkich nowym materiałem https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-od-iness-okryta-sukcesem-najdrozsze-ziolo-w-historiijpg.jpg

Znana wokalistka disco polo promuje 'ZIOŁO'! Gwiazda podbija tym internet! Fani komentują "Po prostu bomba"

Autor: Adam Begier , 24 Listopad 2023  06:30
Znana wokalistka disco polo promuje 'ZIOŁO'! Gwiazda podbija tym internet! Fani komentują
Źródło zdjęć: instagram.com/iness_official_band/

Zioło podbija rynek muzyki disco polo! Popularna wokalistka zaskoczyła wszystkich nowym materiałemReklama

  Reklama

  Aneta Działak, bardziej znana jako Iness, kilka dni temu udostępniła w sieci swój najnowszy teledysk „Zioło”. To kolejny utwór Anety, który w bardzo szybkim tempie okazał się być następnym w karierze muzycznej wielkim przebojem gwarantującym ogromne pieniądze i niebywały sukces. „Zioło" to nie tylko przebojowy rytm i chwytliwa melodia typowa dla disco-polo. To także utwór z przesłaniem. Tekst piosenki mówi o wartości bawienia się w życiu, ale także o konieczności pamiętania o skutkach swoich działań. Iness, przez ten utwór, przekazuje pozytywną energię, zachęcając jednocześnie do refleksji nad własnym życiem.

  „ZIOŁO”  - HIT WART MILIONY

  Uznaje się, że YouTube za jeden milion wyświetleń płaci od 3 do 12 tysięcy złotych. Wszystko to zależne jest od popularności kanału, liczby subskrypcji oraz wielu innych czynników. Śledząc muzyczny rynek, śmiało można powiedzieć, iż Iness należy do grona artystów, którzy doskonale wiedzą, jak wzbudzić zainteresowanie, przyciągnąć uwagę i zrobić wielki przebój, który będzie oglądać miliony Polaków.

  „Zioło” to niezwykle rytmiczny, energiczny i dynamiczny utwór, który właśnie wpisał się do jednych z najbardziej tanecznych kawałków, zajmując obecnie 24-te miejsce w kategorii Muzyka na karcie #Na Czasie z 1,5 mln wyświetleń w zaledwie dwanaście dni. To niebywałe osiągnięcie, ponieważ w dobie dzisiejszego Internetu i nadmiaru utworów, które pojawiają się codziennie, nie sposób jest utrzymać dobrą pozycję. Anecie jednak udaje się to zrobić bez mrugnięcia okiem, a jej przebój „Zioło” każdego dnia wprowadza w pozytywny, radosny nastrój a także przesłanie do przemyślenia.

  Warto nadmienić, iż „Zioło” to kolejny w dorobku artystycznym utwór Iness, którego zainteresowanie sprawiło, że artystka wzbogaciła się o przyzwoite pieniądze. Od dnia premiery produkcja została wyświetlona już 1,5  mln razy a zainteresowanie nią wciąż rośnie co potwierdzają opinie sprzed kilku dni:

  - Super nutka, taka wesolutka aż chce się tańczyć;

  - Dla mnie bomba, super!;

  - Wyśmienita całość;

  - Po prostu bomba!

  - Piękny głos, fajne rytmy.

  Komentarze fanów świadczą tylko o tym, że Aneta jest wokalistką, która potrafi niejednokrotnie zaskoczyć. Gratulujemy 1,5 mln wyświetleń i życzymy kolejnych wielkich liczb.

  Reklama

  Iness - Zioło

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Eurowizja 2024: Polska wybiera Lunę, a co z disco polo? Wielka klapa!
  2. Już dziś koncert zespołu Classic w klubie Explosion w Warszawie! 10 luty 2024
  3. Posłuchaj jako pierwszy! Subacik - Gorąca!
  4. Premiera od legendy disco polo: Bayer Full - Arrivederci! Sławomir Świerzyński mocno zaskoczył
  5. Bracia Malczyńscy zaskakują świat muzyczny! Disco Polo i Audi w roli głównej!
  6. Mega petarda: Nowość Spontan - Bluza!
  7. Przebój 'Jesteś mym marzeniem' Niezapomnianej -rewolucja w disco polo? Sprawdź, dlaczego wszyscy o tym mówią
  8. Skandal czy żart? Czadoman przyłapany z kochanką! Artystę disco polo nakryła Edyta Folwarska! Video w sieci!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie