Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera klipu: Masters – Góraleczka

2015-10-29T20:19:02+01:00 Premiera klipu: Masters – Góraleczka https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

Grupa Masters, którą tworzą Paweł Jasionowski oraz Paweł Janas opublikowała właśnie swój najnowszy teledysk. Nie jest to jednak typowy klip do których przyzwyczaił nas zespół z Zambrowa. Jest to tzw. lyrics wideo.   „Góraleczka” t...

Reklama

Grupa Masters, którą tworzą Paweł Jasionowski oraz Paweł Janas opublikowała właśnie swój najnowszy teledysk. Nie jest to jednak typowy klip do których przyzwyczaił nas zespół z Zambrowa. Jest to tzw. lyrics wideo.

 

„Góraleczka” taki tytuł nosi nowość od grupy Masters. Za realizację wideo odpowiada firma Pn Media. Jak sugeruje sama nazwa nowej produkcji, piosenka opowiada o góraleczce z gór. Lekkie i bardzo przyjemne motywy muzyki folk idealnie oddają klimat nowości od chłopaków.

 

Zapraszamy wszystkich do oglądania i oceny nowej produkcji grupy Masters.

 

Masters – Góraleczka

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  2. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!
  3. Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.