2016-01-23T09:01:00+01:00 Premiera: Ivan Komarenko & No Logo – I chociaż ptaki odleciały W Berlinie, Warszawie, Kijowie, Moskwie i rodzinnym mieście zespołu No Logo, czyli w Sejnach kręcono ujęcia do teledysku „I chociaż ptaki odleciały”. Utwór ma pr https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Premiera: Ivan Komarenko & No Logo – I chociaż ptaki odleciały


W Berlinie, Warszawie, Kijowie, Moskwie i rodzinnym mieście zespołu No Logo, czyli w Sejnach kręcono ujęcia do teledysku „I chociaż ptaki odleciały”. Utwór ma przesłanie antywojenne, a inspiracją do jego powstania była napięta sytuacja...

Autor: Adam Begier, 23 Styczeń 2016  09:01
Źródło zdjęć:
Premiera: Ivan Komarenko & No Logo – I chociaż ptaki odleciały
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
 2. Andre podbija świat disco polo nowym hitem! Tak powinno brzmieć prawdziwe disco polo
 3. Paweł Dudek Czadoman królem koncertów?! Gwiazdor disco polo gwarantuje wielkie show, efekty specjalne i niesamowity wokal!
Reklama

W Berlinie, Warszawie, Kijowie, Moskwie i rodzinnym mieście zespołu No Logo, czyli w Sejnach kręcono ujęcia do teledysku „I chociaż ptaki odleciały”. Utwór ma przesłanie antywojenne, a inspiracją do jego powstania była napięta sytuacja pomiędzy Rosją a Ukrainą. Tytułowe ptaki można interpretować jako symbol pokoju i wolności.

 

Teledysk realizowano wieloetapowo – najpierw zdjęcia kręcono w czerwcu ubiegłego roku w Berlinie, później w Warszawie. W lipcu w Sejnach, gdzie udział wzięło ponad 1000 statystów. Później we wrześniu w Moskwie. Tam też doszło działaniami Ivana Komarenki zainteresowała się milicja – jak jednak napisał później wokalista na swoim fan page’u – obyło się bez awantur. Pobyt w Rosji wokalista wspomina jako bardzo emocjonujący, choć jest to jego ojczysty kraj.

 

Podobno do nieprzyjemnego incydentu również doszło w Kijowie, który był ostatnim przystankiem realizacji teledysku. Jednak artysta nie zdradził szczegółów, traktując zaistniałą sytuację jako lekcję życia. Mimo to pobyt na Ukrainie również był efektywny.

 

Autorami tekstu i muzyki jest zespoł No Logo z Ivanem Komarenko. Teledysk wyprodukowała firma Yoicik Group. Zobaczcie i oceńcie efekt końcowy.

 

Ivan Komarenko & No Logo – I chociaż ptaki odleciały

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Żona legendy disco polo Classic w odważnej sukni ślubnej! Tak wyglądała ukochana Mariusza Winnickiego podczas wesela! Jest ogień?!
 2. Daj To Głośniej z nowym hitem „Pilnie Oddam Gruz” na Żywo!
 3. Dawid Narożny zachwyca publiczność utworem "Galaktyczny lot" podczas koncertu w Gąbinie!
 4. Giełda Talentów, czyli wyszukiwanie nowych muzycznych artystów pod okiem lidera zespołu Rajmund!
 5. Maczo zaskakuje fanów: romantyczna ballada 'Moje Serce Tylko Dla Ciebie'! W teledysku wystąpiła jego żona!
 6. Massive z nowością "Szkolna love"! Bądź pierwszy, który go usłyszy! | VIDEO
 7. Paweł Dudek Czadoman królem koncertów?! Gwiazdor disco polo gwarantuje wielkie show, efekty specjalne i niesamowity wokal!
 8. Tokenizacja muzyki: Jak NFT zmieniają relacje artystów z fanami?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie