Reklama
Polecamy


Reklama

Ivan Komarenko u szczytu światowej kariery?

2019-06-10T08:00:00+02:00 Ivan Komarenko u szczytu światowej kariery? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/ivan-komarenko-u-szczytu-swiatowej-kariery-1560073002.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/ivan.komarenko.5
Reklama


Ogólna

Ważne chwile w życiu Ivana Komarenko!

Reklama

Ivan Komarenko zasłynął w branży muzycznej swoim wielkim przebojem zatytułowanym „Jej czarne oczy”. Teledysk do piosenki został obejrzany blisko 10 milionów razy. Jest to niekwestionowany sukces artysty.

Zobacz również: Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!

W pewnym momencie kariera uwielbianego artysty, ale Ivan nie dał o sobie zapomnieć. Powrócił z jeszcze większą siłą i wiarą w to, że to, co robi- faktycznie ma sens. Trzeba przyznać, że wokalista wystawił cierpliwość swoich wokalistów na próbę. Aczkolwiek tym samym przekonał się, że są niezastąpieni! Szybko im to wynagrodził. Na nowo zaczął prężnie działać w branży muzycznej. Długo nie trzeba było czekać, aby w sieci pojawił się jego najnowszy utwór zatytułowany „Namaluje twoje serce”. W ostatnim czasie poinformował swoich fanów o wyróżnieniu, jakiego doświadczył, napisał na Facebooku:

Mam dobre wieści ! Już jutro, wszystkich spragnionych moich piosenek i stęsknionych za mną, zapraszam o godz. 14.15 polskiego czasu!!! do Radia 7 Toronto (Kanada). Porozmawiamy o przygotowaniach do IV edycji międzynarodowego koncertu Colours of Love International Concert no i oczywiście, po raz pierwszy, na antenie w Kanadzie zabrzmi moja nowa piosenka „Namaluję twoje serce". Do usłyszenia jutro.

Trzeba przyznać, że niektórzy artyści mogą co najwyżej pozazdrościć Ivanowi. My z całego serca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

Swoją drogą, jak Wam się podoba kawałek „Namaluje twoje serce”?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia
  2. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.
  3. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.