2016-11-24T18:55:00+01:00 Premiera: Cassel & Majkel – Raz Cię kocha raz nie | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/11/Cassel-Majkel-Raz-Cię-kocha-raz-nie.jpg

Premiera: Cassel & Majkel – Raz Cię kocha raz nie | VIDEO

Redakcja , 24 Listopad 2016  18:55

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Premiera: Cassel & Majkel – Raz Cię kocha raz nie | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

No i stało się!! Nowość duetu Cassel & Majkel pt. „”Raz Cię kocha raz nie””, której realizacją klipu zajęła się ekipa RakoczyFilm jest już dostępna w naszym serwisie.   „długo planowaliśmy ten duet (…) przyszedł dz...

Reklama

No i stało się!! Nowość duetu Cassel & Majkel pt. „”Raz Cię kocha raz nie””, której realizacją klipu zajęła się ekipa RakoczyFilm jest już dostępna w naszym serwisie.

 

„długo planowaliśmy ten duet (…) przyszedł dzień kiedy postanowiliśmy wziąć się do roboty.” – Klip został zrealizowany w Warszawie i oprócz panów z zespołu w video pojawili się również aktorzy, w tym oczywiście m.in. płeć piękna.

 

„Lecimy na ostro!” – wyznali panowie Cassel & Majkel. Za muzykę i słowa piosenki odpowiadają liderzy formacji – Damian (Cassel) oraz Michał (Majkel), natomiast za aranżację – znany i niezastąpiony Kamil Miśkiewicz – Dj Sequence.

 

Czyżby hit? Zobaczcie całość !

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!
  2. Znany gwiazdor disco polo śpiewająco obronił dyplom! Fani gratulują niebywałego sukcesu!
  3. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!
  4. Najgorętsza Mamuśka w disco polo cała w czerwieni! Gwiazda zachwyca kuszącą stylizacją!
  5. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  6. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  7. Przyjaźń w disco polo?! Kuba Urbański - Playboys przyłapany z gwiazdą Pięknych i Młodych - Magdą Narożną!
  8. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami