Reklama


Reklama

Romantyczna premiera disco polo od zespołu Cassel!

2019-10-07T13:44:00+02:00 Romantyczna premiera disco polo od zespołu Cassel! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/romantyczna-premiera-disco-polo-od-zespolu-cassel-1570106507.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Jak wam się podoba?

Reklama

„Zwariowałem” tak brzmi tytuł nowości od zespołu Cassel. Damian Chlebowski z produkcji na produkcje coraz bardziej zaskakuje. Jesień sprzyja nostalgicznym stanom i chwilą zwątpienia.

Zobacz również: Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!

Jednakże najważniejsza jest miłość. Nieważne czy się uda, czy też nie. Prawdziwe uczucie potrafi złączyć serca dwa w najmniej oczekiwanym momencie życia.

Jednakże trzeba być ostrożnym, bo to, co potrafi sprawiać, że się uśmiechamy, może w jednej chwili odebrać nam nadzieje na lepsze jutro. Nie można uzależniać swojego szczęścia od czyjejś obecności.

Formacja Cassel, której wokalistą jest Damian Chlebowski, słynie między innymi z takich utworów, jak „Proszę wróć” , „Ile miłości” , czy też „Ona ma to coś”.

Zespół ma udane duety z dobrze znanym wszystkim fanom muzyki tanecznej dj’em Sequence. Trzeba przyznać, że Damian jest bardzo charakterystycznym artystą w branży disco polo, bo nie każdy byłby w stanie utrzymać swoją twórczość w takim klimacie.

Za realizacje najnowszego teledysku do utworu pt. „Zwariowałem” odpowiada grupa RAKOCZYFILM.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci!

Jak wam się podoba?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!
  2. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!
  3. Uczta dla oczu! Przepiękna artystka znana z disco polo kusi w staniku i rozpiętej koszuli!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.