2015-07-27T18:06:00+02:00 Premiera: Akcent – Przekorny los https://disco-polo.info/uploads/news/

Premiera: Akcent – Przekorny los

Redakcja , 27 Lipiec 2015  18:06

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Premiera: Akcent – Przekorny los
Źródło zdjęć:

Można śmiało powiedzieć, że była to iście królewska noc. Zenek od ponad 25 lat udowadnia, że każda jego piosenka ma miano wielkiego hitu, a przydomek Króla Disco Polo należy mu się w stu procentach.   W pierwszym dniu festiwalu Akcent z utwor...

Reklama

Można śmiało powiedzieć, że była to iście królewska noc. Zenek od ponad 25 lat udowadnia, że każda jego piosenka ma miano wielkiego hitu, a przydomek Króla Disco Polo należy mu się w stu procentach.

 

W pierwszym dniu festiwalu Akcent z utworem ‘Przez Twe oczy zielone” zgarnął główną nagrodę w konkursie na teledysk wszech czasów.

 

Natomiast drugiego dnia festiwalu Zenek przygotował dla fanów wielką niespodziankę, wykonując specjalnie dla nich swój premierowy utwór „Przekorny Los”. Choć utwór ten nie wygrał w konkursie premier to i tak uzyskał miano wielkiego hitu, i podbił serca tysiącom fanom – co pokazuje zdobyty w ciągu dwóch dni rewelacyjny wynik ponad 75 tysięcy wyświetleń.

 

Wszyscy fani Akcentu już czekają na oficjalny teledysk do utworu „Przekorny Los”. My również czekamy na oficjalną premierę. A na ten czas raz jeszcze składamy gratulacje Królowi Disco Polo z okazji wygrania konkursu na teledysk wszech czasów i życzymy wielu, wielkich hitów !

 

Akcent – Przekorny Los (Ostróda 2015)

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znani gwiazdorzy disco polo rozkręcili zabawę w Turcji! Zobaczcie VIDEO - tak bawią się turyści za granicą!
  2. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
  3. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  4. Znana gwiazda ze świata disco polo pokazała swój kształtny biust! Ten widok wywołał lawinę komentarzy!
  5. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
  6. Patolo Disco w ofensywie! Niesamowita premiera pt. 'Więcej miejsca dla ptaka' jest już dostępna! Odpowiada za nią legendarny gwiazdor disco polo!
  7. Znana wokalistka disco polo poszła na całość! Premierowa produkcja Moniki Chwajoł aż kipi namiętnością!
  8. Z wesela prosto na wielką scenę disco polo! Wyjątkowa premiera młodych muzyków podbije rynek?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami