2023-08-10T08:30:00+02:00 Prawda o miłości Angeliki Żmijewskiej z zespołu Topky! Co wyjawiła na Instagramie?! Dowiedz się, jak gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska z zespołu Topky - podchodzi do miłości i życia osobistego. Czy już ma nowego partnera? Sprawdź jej szczere wyznanie https://disco-polo.info/uploads/news/prawda-o-milosci-angeliki-zmijewskiej-z-topki-co-wyjawila-na-instagramiejpg.jpg Disco-Polo.info

Prawda o miłości Angeliki Żmijewskiej z zespołu Topky! Co wyjawiła na Instagramie?!


Dowiedz się, jak gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska z zespołu Topky - podchodzi do miłości i życia osobistego. Czy już ma nowego partnera? Sprawdź jej szczere wyznanie na Instagramie.

Autor: Adam Begier, 10 Sierpień 2023  08:30
Źródło zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Prawda o miłości Angeliki Żmijewskiej z zespołu Topky! Co wyjawiła na Instagramie?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
 2. Tak spędza czas Zenon Martyniuk! Król disco polo pokazał wyjątkowe nagranie z domu! VIDEO
 3. GOKA wskakuje na scenę disco polo! Nowy singiel "KOSMOS" już wkrótce podbije listy przebojów
Reklama

  Zdawać by się mogło, że znalezienie miłości przez gwiazdę disco polo to prosta sprawa. Szczególnie, gdy jest nią piękna i popularna Angelika Żmijewska z zespołu Topky. Czy piosenkarka odnalazła już swoją drugą połówkę? Oto zapytali ją ostatnio fani na Instagramie. Co odpowiedziała znana wokalistka? Czy Angelika Żmijewska ma faceta?

  W poszukiwaniu miłości w blasku fleszy

  Fani zespołu Topky doskonale znają jego piękną wokalistkę, Angelikę Żmijewską. Jej głos i uroda są nieodłącznym elementem występów formacji, której podczas tych wakacji nie brakuje. To okres intensywnych koncertów, a dziewczyny nie zwalniają tempa, prezentując również nowe piosenki. Ostatnio mieliśmy okazję usłyszeć ich utwór "Zatańcz ze mną", powstały we współpracy z Ronniem Ferrarim. Angelika, będąc w centrum uwagi, przyciąga wielu fanów, którzy z zapałem uczestniczą w koncertach i śledzą jej życie w mediach społecznościowych. Istnieje więc naturalne zainteresowanie tym, czy piosenkarka znalazła już miłość po swoim poprzednim związku.

  Rozstanie i nowe początki

  Kilka lat temu medialnie rozbrzmiewały wieści o rozstaniu Angeliki Żmijewskiej z ówczesnym partnerem. To było trudne doświadczenie, które jednak nie złamało artystki. Obecnie Angelika jest dumna z tego, jak skutecznie podniosła się po tym okresie i skoncentrowała na swojej karierze oraz własnym rozwoju.

  Wyznanie na Instagramie - miłość i szczęście

  Ostatnio Angelika postanowiła otworzyć się na pytania swoich fanów za pośrednictwem specjalnego kafelka na Instagramie. Zadań było wiele, a jedno z pytań dotyczyło jej stanu uczuciowego. Pytanie brzmiało: "Czy to już nie pora trochę zwolnić i skończyć te szaleństwa? Znaleźć kawalera." Angelika nie uniknęła odpowiedzi na to zapytanie, wyrażając swoje zdanie na temat miłości i związku.

  W poszukiwaniu równowagi

  W odpowiedzi na pytanie o miłość Angelika Żmijewska wyraziła swoje przemyślenia na temat życia i partnerstwa. Zwróciła uwagę, że to indywidualna sprawa każdej osoby, jak chce żyć i jakie ma potrzeby. Piosenkarka podkreśliła, że jest zadowolona ze swojego obecnego stanu emocjonalnego. Jednakże, jeśli spotka odpowiedniego mężczyznę, z którym będzie mogła budować zdrowy związek, wtedy ta miłość mogłaby stanowić piękne dopełnienie jej życia.

  To wyznanie Angeliki pokazuje, że artystka nie spieszy się z decyzją o związku, koncentrując się na swoim osobistym rozwoju i karierze. Jest gotowa na miłość, ale tylko wtedy, gdy będzie to zdrowe i wspierające partnerstwo.

  Wsparcie Pauli Karpowicz

  Nie tylko fani, ale także koleżanka Angeliki z zespołu, Paula Karpowicz, okazuje jej wsparcie w poszukiwaniach miłości. To piękny przykład przyjaźni i wsparcia w zespole, który nie tylko wspólnie tworzy muzykę, ale także dba o dobro i szczęście swoich członków.

  Historia Angeliki Żmijewskiej pokazuje, że znalezienie miłości nie jest zawsze prostym zadaniem, nawet dla popularnych gwiazd. Dla niej priorytetem jest indywidualny rozwój i budowanie zdrowego związku, który będzie wspierać jej życie i szaleństwo. Niezależnie od tego, czy związek pojawi się wkrótce, czy później, fani artystki wierzą w jej szczęście i gotowość na nowe emocjonalne wyzwania.

  Reklama

  Topky & Ronnie Ferrari - Zatańcz ze mną

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Marianna Schreiber w teledysku Disco Polo! Zespół Extazy z nowością "Ślicznotkę"! Zobacz nowość jako pierwszy!
  2. Nowy hit Topky: "Kto wkurzy Cię jak ja" – Sprawdź JAKO PIERWSZY, czy to będzie przebój lata!
  3. To Największe przeboje gwiazdy disco polo Bobiego?! Wyjątkowa składanka! Czy znasz je wszystkie?
  4. Matt Palmer w nowej odsłonie wielkiego HITU Sumptuastic! Przedpremiera "Będę Twym Aniołem" Książe Latino tworzy nową historię!
  5. Dramat gwiazd! Krzysztof Rutkowski ostro "Twoja kariera zakończy się bardzo źle" - Detektyw rusza na pomoc znanemu zespołowi Baciary
  6. Nowości muzyczne w świecie Disco Polo: Czerwcowe premiery Mono Studio
  7. Zapomniany hit DBomb powraca! "Zielony kapelusz" w nowym teledysku zaskoczy Cię
  8. "Nocy Mało" w nowej odsłonie – Klubowy Hit zespołu Masters podbija już sieć| PREMIERA

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie