2023-12-09T06:30:00+01:00 "Pozytywka" Dawida Narożnego - Nowy hit, który oczarował świat muzyki "Pozytywka" Dawida Narożnego z grupy Piękni i Młodzi to nowy hit disco polo. Zachwycający teledysk, emocje i autentyczny tekst. https://disco-polo.info/uploads/news/pozytywka-dawida-naroznego---nowy-hit-ktory-oczarowal-swiat-muzykijpg.jpg

"Pozytywka" Dawida Narożnego - Nowy hit, który oczarował świat muzyki

Autor: Adam Begier , 09 Grudzień 2023  06:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy

"Pozytywka" Dawida Narożnego z grupy Piękni i Młodzi to nowy hit disco polo. Zachwycający teledysk, emocje i autentyczny tekst.Reklama

  Reklama

  Disco polo, ten niezmiennie popularny gatunek muzyczny w Polsce, znów zaskakuje. Tym razem na scenie błyszczy Dawid Narożny z grupy Piękni i Młodzi, prezentując swoją najnowszą propozycję - piosenkę "Pozytywka". Ten utwór, w którym współpracowali z nim TKM i Levelon, już zdobywa serca fanów gatunku, stanowiąc kolejny dowód na nieustający rozwój i popularność disco polo.

  Mistrzowska Kompozycja i Inspiracje Życiowe

  "Pozytywka" to nie tylko kolejna piosenka w repertuarze Dawida Narożnego. To przede wszystkim utwór, który łączy w sobie romantyzm, ciepło i radość. Fani na portalach społecznościowych nie szczędzą pochwał, określając ją mianem "przepięknej romantycznej piosenki" i "kolejnego hitu". Co więcej, słuchacze zauważają autentyczność tekstu, który zdaje się nawiązywać do osobistych doświadczeń artysty, co dodaje piosence szczególnej wartości.

  Warto również zwrócić uwagę na teledysk do piosenki "Pozytywka". W klipie występuje nie tylko Dawid Narożny, ale i znane postacie, takie jak modelka Karolina Rybak, Leonardo Marques - aktor i model znany z programu "Top Model", tancerka i cheerleaderka Wiktoria Ostrowska, a także Jonasz Wróbel, odpowiedzialny za partie gitary. Teledysk, pełen barw i emocji, doskonale oddaje ducha piosenki, co również podkreślają entuzjastyczne komentarze fanów.

  Fani disco polo są zgodni – "Pozytywka" to utwór, który można słuchać godzinami. Często podkreślają oni, że piosenka wywołuje u nich ciarki i emocje, a jej optymistyczne przesłanie sprawia, że chce się wracać do niej wielokrotnie. Z komentarzy bije ciepło i szczere zachwycenie, co tylko potwierdza, że Dawid Narożny trafił w serca słuchaczy.

  "Pozytywka" Dawida Narożnego to bez wątpienia nowy hit, który już teraz robi furorę w środowisku miłośników disco polo. Łącząc w sobie głębokie emocje, osobiste doświadczenia artysty i wysokiej jakości produkcję muzyczną i wizualną, utwór ten ma szansę stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych w tym roku. Wraz z teledyskiem, który jest prawdziwą uczta dla oczu, "Pozytywka" Dawida Narożnego niezmiennie podbija serca fanów, potwierdzając, że disco polo to gatunek, który wciąż ma wiele do zaoferowania.

  Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Kordian zaskakuje niezwykłą interpretacją 'Dziwny jest ten świat' Czesława Niemena! | VIDEO

  Reklama

  Piękni i Młodzi Dawid Narożny - Pozytywka

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Jorrgus z mega premierą pt. "GPS"! To spore zaskoczenie!
  2. Niezapomniany koncert z zespołem Effect w klubie Explosion! Już 17 lutego w Warszawie!
  3. Niezapomniany wieczór w rytmie Disco Polo - Zobacz, jak zespół Effect rozgrzał Warszawę
  4. "Adrenalina" - Patryk Kuryłek i Shock w Nowym Hicie z Igą Kozińską
  5. Mega premiera: Power Play - Bez snu! Taneczna nowość disco polo
  6. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia
  7. Nowy hit LaViola 'Przyjdzie taki dzień' - taneczna produkcja z porywającym teledyskiem
  8. Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie