2023-03-25T16:10:00+01:00 Poznajcie Kilera! Od Stalowej Woli do Chicago - historia życia, czyli jak polski chłopak został policjantem Przeczytaj historię życia Sebastiana Pazika, znanego lepiej jako KILER - polskiego chłopaka, który zaczął naukę gry na pianinie w Stalowej Woli, a dziś jest gwiazdą w Chic https://disco-polo.info/uploads/news/poznajcie-kilera-od-stalowej-woli-do-chicago---historia-zycia-czyli-jak-polski-chlopak-zostal-policjantem-i-poczatkujaca-gwiazda-w-usajpg.jpg Disco-Polo.info

Poznajcie Kilera! Od Stalowej Woli do Chicago - historia życia, czyli jak polski chłopak został policjantem i początkująca gwiazdą w USA


Przeczytaj historię życia Sebastiana Pazika, znanego lepiej jako KILER - polskiego chłopaka, który zaczął naukę gry na pianinie w Stalowej Woli, a dziś jest gwiazdą w Chicago. Dowiedz się, jak jego pasja do muzyki i nieustępliwa determinacja doprowadziły go do sukcesu i inspirują innych do spełniania marzeń.

Autor: Adam Begier, 25 Marzec 2023  16:10
Źródło zdjęć: Adrianna Schneider/PN MEDIA
Poznajcie Kilera! Od Stalowej Woli do Chicago - historia życia, czyli jak polski chłopak został policjantem i początkująca gwiazdą w USA
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Znane wokalistki disco polo Szpilki zaskoczyły premierą "Z Tobą"! Letnia nowość stanie się hitem lata?!
 2. Mig w dobę podbija Disco Polo! Nowy Hit „Ja dla Ciebie żyłem” szokuje fanów!
 3. Arek Kopaczewski zaskakuje fanów coverem hitu "Moja dziewczyna" zespołu Classic. Czy jego wersja przebiła oryginał? Posłuchaj teraz
Reklama

  Wczesne lata i początki muzycznej kariery Kilera

  Sebastian Pazik, znany lepiej jako KILER, urodził się w 1994 roku w Stalowej Woli. Już od najmłodszych lat zainteresował się muzyką, a w wieku 6 lat rozpoczął naukę gry na pianinie. Krótko po tym, zaczął również naukę gry na akordeonie w Państwowej Szkole Muzycznej w Stalowej Woli. W tym okresie słuchał głównie kaset z muzyką Italo Disco oraz Muzyką Chodnikową/Disco Polo.

  Zobacz również: Iness nowym hitem "Taki, Taki" zawojuje Disco Polo? Posłuchaj przedpremiery!

  Pierwsze zespoły i przeprowadzka do USA

  W podstawówce KILER grał w swoim pierwszym zespole - MB-Band2. W 2007 roku, wraz z rodziną, przeprowadził się do USA, gdzie zamieszkali w mieście Chicago. Już na pierwszym roku w liceum, KILER dołączył do metalowego zespołu C-Crepao. Jednakże, dopiero w trzeciej klasie liceum, założył z przyjaciółmi zespół Westhouse, który grał kawałki pochodzące z lat 50-60tych. Wtedy narodziła się prawdziwa miłość do klasycznego rock'n'rolla. W tym okresie grali po barach i klubach Chicago, ale finansowo to się kompletnie nie opłacało.

  Kiler - Kolejne zespoły i praca w policji 

  Po rozpadzie zespołu Westhouse, KILER i jego przyjaciele założyli zespół Imigranci i grali po imprezach okolicznościowych. W międzyczasie założyli również zespół the Crows, ponieważ wciąż ciągnęło ich do grania po barach starego rock'n'rolla. W 2018 roku KILER został policjantem w Chicagowskim Departamencie Policji, gdzie pracuje do dziś. Obecnie, prócz bycia KILEREM, występuje również w Disco-Polowej grupie Kaspi, prowadzonej przez swojego najlepszego przyjaciela Kacpra Dwojaka.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Sukcesy i popularność

  Najnowszy singiel KILERA, pt. "Mam czas", zbiera pozytywne komentarze i ma ponad 20 tysięcy wyświetleń na YouTube. KILER stał się popularny wśród fanów muzyki Disco Polo i zyskał wielu fanów w USA oraz Polsce. Jego pozytywna energia, charakterystyczny styl i charyzma na scenie, sprawiły że zyskał szereg ofert koncertowych.

  KILER nie tylko zajmuje się muzyką, ale również angażuje się w wiele inicjatyw społecznych. Jako policjant, działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa w swojej społeczności i przeciwdziałaniu przemocy. W wolnym czasie bierze również udział w charytatywnych wydarzeniach, na przykład organizowanych przez polonijne organizacje.

  Jego historia życia jest inspirująca dla wielu ludzi, zwłaszcza dla tych, którzy pragną zrealizować swoje marzenia. KILER pokazał, że z pasją, determinacją i ciężką pracą można osiągnąć sukces i spełnić marzenia, niezależnie od miejsca, w którym się urodziliśmy czy naszych początkowych warunków.

  Współpraca z grupą Kaspi oraz rosnąca popularność KILERA, zapowiadają świetlaną przyszłość dla artysty. Jego fanbase stale rośnie, a muzyka KILERA cieszy się coraz większym zainteresowaniem w Polsce i na całym świecie.

  Jego pasja do muzyki, zamiłowanie do klasycznego rock'n'rolla i energiczne występy na scenie przyciągają fanów z różnych środowisk. KILER jest przykładem na to, że marzenia można spełnić, a sukces to efekt ciężkiej pracy i nieustępliwej determinacji.

  Reklama

  Kiler - Mam Czas

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenek Martyniuk zaskakuje nowym wyglądem! Żona króla disco polo również zmieniła wizerunek!
  2. Skolim: Zaskakujący kierunek studiów gwiazdy! Co studiował król latino
  3. Iness nowym hitem "Taki, Taki" zawojuje Disco Polo? Posłuchaj przedpremiery!
  4. Sławomir Świerzyński Bayer Full szokuje na TikToku! Wykonanie "BFF" Young Leosi stało się viralem! Będzie duet?
  5. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! "Światła jak diamenty" podbija parkiety i serca fanów!
  6. Laura rozpala zmysły nowym utworem! Gorąca PREMIERA pt. "Nasz czas"! To hit wakacji?
  7. Zenon Martyniuk zaskakuje! Nowy hit "Bez Ciebie nie ma nas" połączył disco polo z latino - fani są zachwyceni!
  8. Nowy Hit Zespołu Impuls "Popraw koronę" Podbija DISCO POLO!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie