Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2015-09-09T01:05:00+02:00 Pożegnanie Lata w Iłowie: M.JAY – wywiad https://disco-polo.info/uploads/news/2015/09/M.JAY-PL.jpg
Reklama

Pożegnanie Lata w Iłowie: M.JAY – wywiad

Redakcja , 09 Wrzesień 2015  01:05
Pożegnanie Lata w Iłowie: M.JAY – wywiad
Źródło zdjęć:
Reklama

Pożegnanie Lata w Iłowie to jedna z tych imprez, o których warto pamiętać planując wakacje. To idealna okazja aby razem ze znajomymi wykorzystać ostatnie chwile ciepłych dni i dobrze się bawić.   Podczas tego wydarzenia mieliśmy okazję spotka...

Reklama

Pożegnanie Lata w Iłowie to jedna z tych imprez, o których warto pamiętać planując wakacje. To idealna okazja aby razem ze znajomymi wykorzystać ostatnie chwile ciepłych dni i dobrze się bawić.

 

Podczas tego wydarzenia mieliśmy okazję spotkać wielu interesujących artystów muzyki dance i disco. Wywiadu udzielił nam m.in. M.JAY. Rozmawialiśmy o jego wrażeniach z imprezy, planach na nadciągający sezon jesienno-zimowy a także nowym klipie.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału:

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo powaliła na kolana obłędnym biustem! Jej dekolt robi wrażenie!
  2. Mocne sceny w najnowszej produkcji disco polo. Tego jeszcze nie widzieliście.
  3. Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!
  4. Perfekcyjne ciało?! Wokalistka disco polo znakomicie podkreśliła swoją idealną figurę!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej