Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-02-28T18:00:00+01:00 Wokalista disco polo udostępnił pełną rozkoszy i namiętności produkcję! "Naga Ty nagi ja" https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/wokalista-disco-polo-udostepnil-pelna-rozkoszy-i-namietnosci-produkcje-naga-ty-nagi-ja-1551300714.png
Reklama

Wokalista disco polo udostępnił pełną rozkoszy i namiętności produkcję! "Naga Ty nagi ja"

Redakcja , 28 Luty 2019  18:00
Wokalista disco polo udostępnił pełną rozkoszy i namiętności produkcję! "Naga Ty nagi ja"
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Za muzykę nowej piosenki odpowiada Przemysław Grzelak, za słowa Anna Florkiewicz i Mariusz Jarosiński, natomiast za mix oraz mastering Przemysła

Reklama

Namiętna pani muzo moja chodź Tak marzę marzę byś spełniała mnie co noc Chcę tobie dać ten upragniony raj Za którym tęsknisz nieskończenie tak jak ja - śpiewa w swojej nowej produkcji M.Jay, który postawił na namiętność i zmysłowość. 

Po kilku miesiącach od ostatniej premiery wokalista zdecydował się wydać nieco inną od dotychczasowych produkcję pt. "Naga Ty nagi ja", do której nakręcił również teledysk za który odpowiada ekipa APE Music. "Nowy obraz, nowe brzmienie, coś kompletnie innego niż do tej pory" - zapewnił M.Jay zapowiadając nowość.

Za muzykę wspomnianej piosenki odpowiada Przemysław Grzelak, za słowa Anna Florkiewicz i Mariusz Jarosiński, natomiast za mix oraz mastering Przemysław Grzelak. W teledysku oprócz wokalisty wystąpiła również jasnowłosa modelka, która odgrywa rolę muzy wokalisty. M.Jay postawił na stosunkowo odważną treść. Czy to zaowocuje sukcesem?

Zobacz również: Najgorętsze zdjęcie w historii disco polo. Piersi Magdy Narożnej w pełnej krasie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wyszło genialnie?! Gwiazdor disco polo w utworze Zbigniewa Wodeckiego! Fala komentarzy pod nagraniem!
  2. Momentami robi się gorąco! Wokalistka disco polo w wyjątkowym, premierowym wydaniu!
  3. Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! Widok zapiera dech!
  4. Gwiazdor disco polo ujawnił, dlaczego przez 12 miesięcy nie pił alkoholu!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej