Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo udostępnił pełną rozkoszy i namiętności produkcję! "Naga Ty nagi ja"

2019-02-28T18:00:00+01:00 Wokalista disco polo udostępnił pełną rozkoszy i namiętności produkcję! "Naga Ty nagi ja" https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/wokalista-disco-polo-udostepnil-pelna-rozkoszy-i-namietnosci-produkcje-naga-ty-nagi-ja-1551300714.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Za muzykę nowej piosenki odpowiada Przemysław Grzelak, za słowa Anna Florkiewicz i Mariusz Jarosiński, natomiast za mix oraz mastering Przemysła

Reklama

Namiętna pani muzo moja chodź Tak marzę marzę byś spełniała mnie co noc Chcę tobie dać ten upragniony raj Za którym tęsknisz nieskończenie tak jak ja - śpiewa w swojej nowej produkcji M.Jay, który postawił na namiętność i zmysłowość. 

Po kilku miesiącach od ostatniej premiery wokalista zdecydował się wydać nieco inną od dotychczasowych produkcję pt. "Naga Ty nagi ja", do której nakręcił również teledysk za który odpowiada ekipa APE Music. "Nowy obraz, nowe brzmienie, coś kompletnie innego niż do tej pory" - zapewnił M.Jay zapowiadając nowość.

Za muzykę wspomnianej piosenki odpowiada Przemysław Grzelak, za słowa Anna Florkiewicz i Mariusz Jarosiński, natomiast za mix oraz mastering Przemysław Grzelak. W teledysku oprócz wokalisty wystąpiła również jasnowłosa modelka, która odgrywa rolę muzy wokalisty. M.Jay postawił na stosunkowo odważną treść. Czy to zaowocuje sukcesem?

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”
  2. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  3. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.