Reklama


Reklama

Powiało optymizmem! Formacja disco polo widzi światełko w tunelu!

2020-05-16T07:30:00+02:00 Powiało optymizmem! Formacja disco polo widzi światełko w tunelu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/powialo-optymizmem-zespol-b-qll-widzi-swiatelko-w-tunelu-1589144929.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/bqllteam
Reklama


Życie gwiazd

- „Kolejne obostrzenia są likwidowane. Czy jednak dane nam będzie cieszyć się LATEM i wakacjami ? Tego Wam i sobie życzę kochani - napisał wokalista

Reklama

Jedni wychodzą z założenia, że lepiej jest się nie nastawiać na pozytywne scenariusze, żeby się nie zawieść. Natomiast drudzy nie tracą nadziei i szukają chociażby najmniejszego optymistycznego ziarenka w tej patowej sytuacji.

Zobacz również: Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

Do tej drugiej grupy zaliczają się członkowie zespołu B-Qll. W branży disco polo jest o nich bardzo głośno. Panowie słyną z tego, że są zawsze uśmiechnięci i starają się myśleć pozytywnie, co w fenomenalny sposób oddają w swojej twórczości.

Do ich najlepszych kawałków zdecydowanie zalicza się między innymi „Bunga bunga” , „Czy to czujesz” i oczywiście „Zabawa”. Ostatnio członkowie zespołu odnieśli się w optymistyczny sposób do zaistniałej sytuacji pandemii spowodowaną COVID19:

- „Kolejne obostrzenia są likwidowane. Czy jednak dane nam będzie cieszyć się LATEM i wakacjami ? Tego Wam i sobie życzę kochani. Moja pocztówka z WAKACJI niech i Wasze wakacje wyglądają podobnie a nawet jeszcze piękniej jak tylko to wszystko wróci do normy.

Jak widać panowie z grupy B-Qll wszędzie dostrzegą szanse na powrót do normalności. Jeśli komukolwiek z was brakuje pozytywnego myślenia, lub przeżywacie chwile załamania, to koniecznie odpalcie dowolny utwór od zespołu B-Qll. Oni nigdy nie tracą nadziei i nakręcają do dobrych myśli nawet w takich chwilach.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?
  2. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!
  3. Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.