2021-10-09T09:20:00+02:00 Popularny zespół disco polo zakończył karierę! Szokująca wiadomość zaskoczyła fanów! https://disco-polo.info/uploads/news/popularny-zespol-disco-polo-konczy-kariere-szokujaca-wiadomosc-zaskoczyla-fanowjpg.jpg

Popularny zespół disco polo zakończył karierę! Szokująca wiadomość zaskoczyła fanów!

Redakcja , 09 Październik 2021  09:20

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Popularny zespół disco polo zakończył karierę! Szokująca wiadomość zaskoczyła fanów!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Znany zespół disco polo zdecydował się zakończyć swoją karierę muzyczną

Reklama

Wielu wiernych fanów gwiazdora disco polo uroniło łezkę! Bez jego piosenek to już nie będzie ta sama muzyka!

Zobacz również: Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!

Setki zagranych koncertów, miliony przejechanych kilometrów i tysiące fanów w całej Polsce. To bilans dokonań jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo. Okazuje się jednak, że każda nawet najpiękniejsza przygoda musi kiedyś dobiec końca!

Reklama

Suski to wokalista disco polo, którego miłośnicy pokochali za takie kawałki jak: “Dam po ślubie”, “Ta dziewczyna to blondyna”, czy “Klucz do Merca”. Przebojowe piosenki szybko znalazły swoich zwolenników przynosząc artyście ogromną popularność! To nie będzie dobry dzień dla wiernych sympatyków uwielbianego wokalisty disco polo! Kamil Suski za pomocą swoich mediów społecznościowych przekazał swoim fanom szokującą wiadomość, której nikt się nie spodziewał!

Okazuje się, że zespół Suski kończy działalność! Przez siedem lat istnienia artysta disco polo zagrał ponad 300 koncertów i swoją radosną twórczością zabawiał fanów na różnego typu imprezach w całej Polsce. Dzisiaj przyszła pora się pożegnać!

“Tak to prawda nie fejk info Zespół Suski kończy działalność.

Dziękuje za okres 2015-2021, zagraliśmy w sumie ponad 300 koncertów w Całej Polsce.

Nie zawsze było kolorowo, ale dawaliśmy czadu”

Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo nie podał przyczyn swojej niespodziewanej decyzji. Spore grono zwolenników Suskiego uroniło łezkę. Bez jego kawałków disco polo nie będzie już takie samo!

“Przykro, życzę wszystkiego naj”

“Szkoda bardzo”

“Nieee, taka fajna ekipa”

Znane powiedzenie mówi, że gdy jedno się kończy, drugie się zaczyna. Pozostaje mieć nadzieję, że Suski już niedługo powróci na scenę disco polo z nowym projektem!

Zobacz również: Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Suski - Opel w gazie
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
  2. Fani zachwyceni! Popularni gwiazdorzy disco polo szastają dolarami?! Oferują wylot na 'Kanary'!
  3. To najpiękniejszy uśmiech w branży disco polo?! Fani zachwyceni zdjęciami gwiazdy!
  4. Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni!
  5. Popularny zespół disco polo zakończył karierę! Szokująca wiadomość zaskoczyła fanów!
  6. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
  7. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  8. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami