Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-20T10:15:00+02:00 Popularny wokalistka disco polo szykuje dla swoich fanów wielką niespodziankę! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/karol-zawrotniak-defis-szykuje-niespodzianke-1589393463.jpg
Reklama

Popularny wokalistka disco polo szykuje dla swoich fanów wielką niespodziankę!

Redakcja , 20 Maj 2020  10:15
Popularny wokalistka disco polo szykuje dla swoich fanów wielką niespodziankę!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zawrotniak nie spoczął na laurach i zaczął zasypywać swoich fanów nowymi propozycjami, które okazały się jeszcze lepsze od poprzednich

Reklama

Fanki piszczą, gdy na scenie pojawia się lider i wokalista grupy Defis, Karol Zawrotniak. Artysta ze świata muzyki tanecznej pracuje właśnie nad nowym utworem. Karol Zawrotniak ma w sobie coś, co przyciąga spojrzenie, jak magnes. Trudno jest przejść obojętnie obok zespołu Defis i ich muzycznych petard.

Zobacz również: Marilyn Monroe i James Bond w produkcji disco polo! Nowość podbije rynek muzyczny?!

Formacja w branży disco polo zasłynęła dzięki utworowi pod tytułem „Tak bardzo tego chce”. Zawrotniak nie spoczął na laurach i zaczął zasypywać swoich fanów nowymi propozycjami, które okazały się jeszcze lepsze od poprzednich. Wokalista za każdym razem podchodzi bardzo profesjonalnie do sprawy, co widać po jego piosenkach.

Do tych najlepszych zalicza się między innymi „Lek na życie” czy też utwór na tle którego zwariowały wszystkie kobiety, skrycie zakochane w muzyku- mowa o „Czy Ty weźmiesz ze mną ślub”. W końcu jaka niewiasta nie chciałaby zostać tą jedyną ukochaną, tak utalentowanego i przystojnego artysty?

Karol niedawno zdradził na oficjalnej stronie Facebookowej zespołu Defis, że pracuje właśnie wraz z pozostałymi członkami formacji nad kolejną nowością: - „Nie poddajemy się! Nagrywamy dla was nowy numer u niezawodnego Mariusz Bezik Bereziak”.

Jak myślicie, o czym Karol będzie śpiewać tym razem? Postawi na motyw miłości, czy może zupełnie coś niezwiązanego z tym uczuciem?

Zobacz również: Wyszło genialnie?! Gwiazdor disco polo w utworze Zbigniewa Wodeckiego! Fala komentarzy pod nagraniem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!
  2. Wyszło genialnie?! Gwiazdor disco polo w utworze Zbigniewa Wodeckiego! Fala komentarzy pod nagraniem!
  3. Najnowsza produkcja duetu disco polo Skalars i Dance 2 Disco jest już dostępna. Uwagę zwraca tekst
  4. Wokalistka disco polo w rozpaczy?! Jej smutne zdjęcie trafiło do sieci! Gwiazda nie wygląda na szczęśliwą!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej