Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-21T13:00:00+02:00 Popularny wokalista disco polo zrobił milowy krok w stronę nowoczesnej produkcji muzycznej! Premiera jest ju https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/ta-premiera-to-istny-szal-artysta-disco-polo-prezentuje-niezwykly-utwor-1597957894.jpg
Reklama

Popularny wokalista disco polo zrobił milowy krok w stronę nowoczesnej produkcji muzycznej! Premiera jest już w sieci!

Redakcja , 21 Sierpień 2020  13:00
Popularny wokalista disco polo zrobił milowy krok w stronę nowoczesnej produkcji muzycznej! Premiera jest już w sieci!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Utwór artysty disco polo pt. „Zapomnieć” to milowy krok w stronę zupełnie innej, nowoczesnej i doskonałej jakościowo produkcji muzycznej

Reklama

Świat disco polo, w sezonie letnim przeżywa codzienną dawkę nowości. Każdy z nowo opublikowanych utworów, mniej lub bardziej zapada odbiorcom w pamięć.

Zobacz również: Niespotykany widok! Takiej radości w oczach Artysty disco polo jeszcze nie widzieliście!

Czasami jednak bywają przypadki, w których premierowa produkcja, zmiata wszystko wokół i staje się prawdziwym objawieniem! Z pewnością nie zabrakło nam tego uczucia, przy premierze świeżynki od najbardziej znanego prezentera disco i wokalisty, Macieja Smolińskiego!

Jego utwór pt. „Zapomnieć” to milowy krok w stronę zupełnie innej, nowoczesnej i doskonałej jakościowo produkcji muzycznej! Idealnie skomponowane dźwięki, doskonale pasują do tekstu, z którym każdy, na pewnym etapie życia będzie mógł się utożsamić. Teledysk zamknięty w studyjnej przestrzeni, zjawiskowo dopełnił przekaz całości.

Wiele dobrego do projektu wniosły dwie śliczne modelki - Kinga Klepacka, która niejednokrotnie uświetniała już twórczość Maćka oraz Ilona Świąder - wokalistka, znana w branży pod pseudonimem Królowa Disco.

Materiał w całości wygląda na dzieło sztuki, dlatego nie mamy wątpliwości, że hit pt. „Zapomnieć” już niedługo zawładnie najpopularniejszymi stacjami radiowymi oraz sercami wielu słuchaczy.

Zobacz również: Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Co Ona plecie?! Wokalistka disco polo szokuje swoich fanów
  2. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!
  3. Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity!
  4. Marcin Miller (Boys) u boku najważniejszej kobiety w swoim życiu! Taka miłość zdarza się tylko raz!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej