2023-11-03T19:13:00+01:00 Gorąca premiera teledysku: Maciej Smoliński pt. "Mała miss" Maciej Smoliński prezentuje 'Mała Miss' - singiel z autentyczną energią i nową współpracą. Premiera teledysku już dostępna! https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-teledysku-maciej-smolinski-pt-mala-missjpeg.jpeg Disco-Polo.info

Gorąca premiera teledysku: Maciej Smoliński pt. "Mała miss"


Maciej Smoliński prezentuje 'Mała Miss' - singiel z autentyczną energią i nową współpracą. Premiera teledysku już dostępna!

Autor: Adam Begier, 03 Listopad 2023  19:13
Źródło zdjęć: Adrianna Schneider/PN MEDIA
Gorąca premiera teledysku: Maciej Smoliński pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
 2. Power Play prezentuje nowość: "Bestia" - taneczny hit w klimacie lat 90!
 3. Wielka radość! Wokalista disco polo Krzysztof Biedrzycki został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka. Jest oryginalne!

  W kręgach miłośników muzyki disco polo rozbrzmiewa nazwisko Maciej Smoliński. Artysta ten, znany z niechęci do podążania za muzycznymi trendami, właśnie przedstawił światu swoją najnowszą propozycję – singiel "Mała Miss". Dzieło, które czekało na swoją premierę aż dwa lata, wreszcie ujrzało światło dzienne, wzbudzając szerokie zainteresowanie wśród fanów gatunku.

  Nowy Wymiar Twórczości Smolińskiego

  Maciej Smoliński nie jest artystą, którego można by łatwo przypisać do jednego gatunku czy trendu. Jego nowa propozycja, "Mała Miss", to wynik głębokiej refleksji i wyraźnego przekonania, że muzyka powinna być odzwierciedleniem samego artysty, a nie chwilowych kaprysów rynku. "Nie mam parcia na bycie 'modnym'", przyznaje Smoliński. Tym samym daje wyraźny sygnał, że jego twórczość jest procesem autentycznym i niezależnym.

  Autorski Rys w Muzyce Smolińskiego

  Podążając dalej ścieżką indywidualizmu, Maciej Smoliński podkreśla swoją niechęć do gotowych, katalogowych rozwiązań oferowanych przez aranżerów. "Nie lubię produkcji oferowanych przez różnych aranżerów, którzy reklamują je hasłami 'sprzedam piosenkę w klimacie Skolima lub zespołu Bayera'", wyznaje artysta. Wskazuje tym samym na swoją potrzebę tworzenia muzyki bliskiej sercu, pisaną specjalnie dla niego i odbijającej jego własny, unikalny klimat.

  "Mała Miss" – Długo Wyczekiwana Premiera

  Singiel "Mała Miss" to utwór, który musiał uzbroić się w cierpliwość, czekając na swoją premierę aż dwa lata. Smoliński miał już okazję testować jego potencjał na żywo, podczas swoich koncertów. Reakcje publiczności były jednoznaczne – utwór ten idealnie wpisuje się w repertuar artysty, będąc jednocześnie lekkim i energetycznym.

  Nowa Krew w Ekipie – Świeże Dźwięki i Wizje

  "Mała Miss" to również świadectwo nowej współpracy w życiu artysty. Tekst do singla napisała Eliza Wala Wietrzyńska, znana także jako wokalistka Elise, zaś muzykę skomponował Michał Wala. Aranżacją zajął się Kamil Prokop, niegdyś tancerz zespołu Milano, a obecnie stojący u boku Smolińskiego zarówno na scenie, jak i w studio.

  "Mała Miss" to nie tylko singiel, ale również teledysk. Za jego realizację odpowiedzialni są Przemek Niewęgłowski i Adrianna Schneider z PnMedia oraz Dariusz Chmiel, autor scenariusza. To właśnie oni stworzyli wizualną otoczkę dla najnowszego dzieła Smolińskiego, która nie tylko dopełnia muzyczne wrażenia, ale również potęguje je, tworząc spójną i przemyślaną całość.

  Maciej Smoliński ponownie udowadnia, że nie potrzebuje podążać za tłumem, aby tworzyć muzykę, która trafia do serc słuchaczy. Jego najnowsza propozycja, "Mała Miss", to kolejny dowód na to, że w muzyce najważniejsze są autentyczność i pasja. Utwór, choć długo czekał na swój debiut, z pewnością szybko zdobędzie uznanie fanów, stając się jednym z ważniejszych punktów w repertuarze artysty.


  Maciej Smoliński - Mała Miss

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Latino disco na parkietach! Mr Sebii i Systematic zaskoczyli nowością "Impreza na całego" To nowy hit latino?!
  2. Zaskakujący zwrot akcji! Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” znowu samotny – oto powód!
  3. Nowe Zakrętki Butelkowe – Odkryj Genialny Trik, o którym Producent Nie Powiedział
  4. Joanna Narożna w nietuzinkowej sukni! Królowa disco polo jest tylko jedna?? | VIDEO
  5. Wapniaczka zaskakuje rynek disco polo nowością "Mój Były ale to VIXA"! Utwór stanie się HYMNEM kobiet?!
  6. Mega premiera: "Szalone wesele" - hit od Magik Band i Romeo, który rozkręci każdą imprezę!
  7. Ela Kliś nadchodzi z nowością: "Sama wybrałam"! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery!
  8. Festiwal Disco Ostróda - ruszyła sprzedaż biletów VIP! Najważniejsze informacje!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie