Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-27T11:38:00+02:00 Popularny wokalista disco polo zdradził, gdzie powstają największe przeboje! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/gwiazdor-disco-polo-zdradza-gdzie-rodza-sie-pomysly-na-wielkie-przeboje-prosi-fanow-o-inspiracje-1592860903.jpg
Reklama

Popularny wokalista disco polo zdradził, gdzie powstają największe przeboje!

Redakcja , 27 Czerwiec 2020  11:38
Popularny wokalista disco polo zdradził, gdzie powstają największe przeboje!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Niektóre z tych hitów powstają z pomocą osób trzecich, jednak wciąż wiele jest sław, które podchodzą do tematu bardzo indywidualnie

Reklama

Gwiazdy disco polo wydają od kilku, do nawet kilkunastu utworów rocznie. Zdarza się, że niektóre z tych hitów powstają z pomocą osób trzecich, jednak wciąż wiele jest sław, które podchodzą do tematu bardzo indywidualnie i biorą na swoje barki tekst oraz muzykę.

Zobacz również: Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity!

Biorąc pod uwagę mnogość tematów, jakie poruszają kolejne kawałki muzyki tanecznej, idolom ciężej znaleźć pomysł na kolejną hitową produkcję. O pomoc w tej sprawie zainterweniował Paweł Jasionowski, lider zespołu Masters. Podczas jednej z podróży autem, wokalista na swoim instagramowym story dodał tak brzmiący apel:

„Najwięcej pomysłów na piosenkę rodzi się tu, w korku, kiedy jedzie się dziesięć na godzinę, albo po prostu stoi. Pomysły same przychodzą do głowy, ale gdyby ktoś chciał mnie zainspirować, i ma jakiś temat na piosenkę, podrzucicie!”.

Z pewnością dla każdego fana byłoby ogromnym zaszczytem, zaszczepić nową ideę w głowie swojego ulubionego artysty. Wszystkich odbiorców powinien ucieszyć fakt, że gwiazdor liczy się ze zdaniem swoich fanów i jak widać, to właśnie u nich szuka największej inspiracji!

Zaskakujące jest też, że to właśnie w aucie na twórców spływa najbardziej „płodna” wena. Może dlatego obok tematyki miłości, powstało kilka muzycznych propozycji, w których główną rolę odegrał samochód.

A jaki temat Wy polecilibyście Pawłowi? Może to właśnie dzięki Waszej pomocy, wkrótce usłyszymy kolejny megahit Mastersa?!

Zobacz również: Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!

Masters - Tak Jak Ja

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.
  2. Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!
  3. Gwiazdor disco polo trafił do więzienia?! Widok zza krat jest przerażający!
  4. Hit disco polo 2020 zyskał nowe brzmienie. Nowa odsłona może być konkurencją dla oryginału?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej