2020-06-27T11:38:00+02:00 Popularny wokalista disco polo zdradził, gdzie powstają największe przeboje! Niektóre z tych hitów powstają z pomocą osób trzecich, jednak wciąż wiele jest sław, które podchodzą do tematu bardzo indywidualnie https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/gwiazdor-disco-polo-zdradza-gdzie-rodza-sie-pomysly-na-wielkie-przeboje-prosi-fanow-o-inspiracje-1592860903.jpg Disco-Polo.info

Popularny wokalista disco polo zdradził, gdzie powstają największe przeboje!


Niektóre z tych hitów powstają z pomocą osób trzecich, jednak wciąż wiele jest sław, które podchodzą do tematu bardzo indywidualnie

Autor: Goliat, 27 Czerwiec 2020  11:38
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Popularny wokalista disco polo zdradził, gdzie powstają największe przeboje!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Letnie Wibracje: SKOON i Matt Palmer podbijają internet hitem pt. "MIRINDA"!
 2. Zarobki Gwiazd Disco Polo: Ile Warty Jest Jeden Koncert? Imponujące kwoty przyprawiają o zawrót głowy!
 3. Gwiazda zespołu disco polo Szpilki rozgrzewa zmysły! Marlena Sztando zachwyciła fanów!
Reklama

Gwiazdy disco polo wydają od kilku, do nawet kilkunastu utworów rocznie. Zdarza się, że niektóre z tych hitów powstają z pomocą osób trzecich, jednak wciąż wiele jest sław, które podchodzą do tematu bardzo indywidualnie i biorą na swoje barki tekst oraz muzykę.

Zobacz również: Nowa wersja hitu 'Taki, Taki' Iness w remixie Flower to propozycja, która zmieni każdą imprezę w niezapomniane wydarzenie!

Biorąc pod uwagę mnogość tematów, jakie poruszają kolejne kawałki muzyki tanecznej, idolom ciężej znaleźć pomysł na kolejną hitową produkcję. O pomoc w tej sprawie zainterweniował Paweł Jasionowski, lider zespołu Masters. Podczas jednej z podróży autem, wokalista na swoim instagramowym story dodał tak brzmiący apel:

„Najwięcej pomysłów na piosenkę rodzi się tu, w korku, kiedy jedzie się dziesięć na godzinę, albo po prostu stoi. Pomysły same przychodzą do głowy, ale gdyby ktoś chciał mnie zainspirować, i ma jakiś temat na piosenkę, podrzucicie!”.

Z pewnością dla każdego fana byłoby ogromnym zaszczytem, zaszczepić nową ideę w głowie swojego ulubionego artysty. Wszystkich odbiorców powinien ucieszyć fakt, że gwiazdor liczy się ze zdaniem swoich fanów i jak widać, to właśnie u nich szuka największej inspiracji!

Zaskakujące jest też, że to właśnie w aucie na twórców spływa najbardziej „płodna” wena. Może dlatego obok tematyki miłości, powstało kilka muzycznych propozycji, w których główną rolę odegrał samochód.

A jaki temat Wy polecilibyście Pawłowi? Może to właśnie dzięki Waszej pomocy, wkrótce usłyszymy kolejny megahit Mastersa?!

Masters - Tak Jak Ja

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. "BAILAMOS" – Nowy Hit Disco! Zapowiedź wielkiego wspólnego projektu
 2. Sumptuastic i Matt Palmer w duecie! HIT?! Znane gwiazdy zaskakują nowością „Ruszam W Drogę”
 3. Czarli powraca z nowym hitem - "Słodka czika"! Premiera!
 4. Przedpremiera: Mirella - "Dzwonisz do mnie"
 5. Zespół Diadem z nowym utworem "Wodospady"! Gwiazdy disco polo zdeklasują konkurencje?!
 6. Te HITY królowały w latach '90! „Polo Biesiada I” w nowej odsłonie! Znani producenci odświeżyli popularny klasyk muzyki rozrywkowej!
 7. Najpiękniejsza para disco polo?! Roxaok i Damian Gwiazdowski skradli show na ślubie znanej celebrytki!
 8. Najbliższe koncerty After Party: Sprawdź, gdzie zagrają znane gwiazdy disco polo w te wakacje!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie