Reklama
Polecamy


Reklama

Popularny wokalista disco polo zdradził, gdzie powstają największe przeboje!

2020-06-27T11:38:00+02:00 Popularny wokalista disco polo zdradził, gdzie powstają największe przeboje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazdor-disco-polo-zdradza-gdzie-rodza-sie-pomysly-na-wielkie-przeboje-prosi-fanow-o-inspiracje-1592860903.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Niektóre z tych hitów powstają z pomocą osób trzecich, jednak wciąż wiele jest sław, które podchodzą do tematu bardzo indywidualnie

Reklama

Gwiazdy disco polo wydają od kilku, do nawet kilkunastu utworów rocznie. Zdarza się, że niektóre z tych hitów powstają z pomocą osób trzecich, jednak wciąż wiele jest sław, które podchodzą do tematu bardzo indywidualnie i biorą na swoje barki tekst oraz muzykę.

Zobacz również: Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!

Biorąc pod uwagę mnogość tematów, jakie poruszają kolejne kawałki muzyki tanecznej, idolom ciężej znaleźć pomysł na kolejną hitową produkcję. O pomoc w tej sprawie zainterweniował Paweł Jasionowski, lider zespołu Masters. Podczas jednej z podróży autem, wokalista na swoim instagramowym story dodał tak brzmiący apel:

„Najwięcej pomysłów na piosenkę rodzi się tu, w korku, kiedy jedzie się dziesięć na godzinę, albo po prostu stoi. Pomysły same przychodzą do głowy, ale gdyby ktoś chciał mnie zainspirować, i ma jakiś temat na piosenkę, podrzucicie!”.

Z pewnością dla każdego fana byłoby ogromnym zaszczytem, zaszczepić nową ideę w głowie swojego ulubionego artysty. Wszystkich odbiorców powinien ucieszyć fakt, że gwiazdor liczy się ze zdaniem swoich fanów i jak widać, to właśnie u nich szuka największej inspiracji!

Zaskakujące jest też, że to właśnie w aucie na twórców spływa najbardziej „płodna” wena. Może dlatego obok tematyki miłości, powstało kilka muzycznych propozycji, w których główną rolę odegrał samochód.

A jaki temat Wy polecilibyście Pawłowi? Może to właśnie dzięki Waszej pomocy, wkrótce usłyszymy kolejny megahit Mastersa?!

Zobacz również: Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!

Masters - Tak Jak Ja

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!
  2. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  3. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.