Reklama


Reklama

Popularny wokalista disco polo zabrał żonę na wakacje! Spędzili czas wśród luksusu?!

2020-03-10T13:00:00+01:00 Popularny wokalista disco polo zabrał żonę na wakacje! Spędzili czas wśród luksusu?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/dokad-zabral-ukochana-1583668629.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/NaszeMelodieMagazyn
Reklama


Życie gwiazd

Artysta wybrał się do jednego z najdroższych portów jachtowych Puerto Banús, w którym koszt cumowania wynosi kilka tysięcy euro za dobę.

Reklama

Długo zastanawiał się, czy właśnie tam chce spędzić swój urlop. Ale ta część świata zrobiła na nim wielkie wrażenie.

Zobacz również: Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!

Swoje wakacje na Półwyspie Iberyjskim, jako patriota, postanowił rozpocząć od Gibraltaru. Marcin Siegieńczuk i jego żona Dominika chcieli na własne oczy zobaczyć monument upamiętniający śmierć Władysława Sikorskiego. Generał zginął w 1943 r. w katastrofie lotniczej na terenie brytyjskiego terytorium zamorskiego.

– Mierzący trzy metry pomnik zrobił na mnie wielkie wrażenie – przyznaje wokalista. Piękne widoki i przyzwyczajone do obecności turystów małpki nadały tej części podróży nieco bardziej rozrywkowy wymiar. W kolejnych dniach nie zabrakło luksusowych akcentów…

Spacer wśród bogaczy

Artysta wybrał się do jednego z najdroższych portów jachtowych Puerto Banús, w którym koszt cumowania wynosi kilka tysięcy euro za dobę. Widział łodzie, należące do Johnny’ego Deppa i Antonia Banderasa.

Zobacz również: Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!
  2. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!
  3. Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.