Reklama


Reklama

Popularny wokalista disco polo przygotował zagadkę dla swoich fanów!

2019-07-24T05:30:00+02:00 Popularny wokalista disco polo przygotował zagadkę dla swoich fanów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/popularny-wokalista-disco-polo-przygotowal-zagadke-dla-swoich-fanow-1563295000.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Post wzbudził całkiem spore zainteresowanie użytkowników.

Reklama

Tego nie przewidzieliśmy. Po raz kolejny potwierdziło się, że wyobraźnia muzyków disco polo nie zna granic. Musicie zobaczyć, na co wpadł wokalista formacji Jorrgus.

Zobacz również: Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!

Jerzy Szuj w branży muzycznej jest jednym z bardziej rozpoznawalnych wykonawców disco polo, którzy mogą pochwalić się sporą ilością hitów. Piosenki wokalisty bardzo często można usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych, które mogą sobie pozwolić na granie muzyki tanecznej.

Jorrgus jest znany w szczególności z takich przebojów, jak "Gdzie jesteś Ty" , "Twój jeden szept" czy też "Będziesz moja".

Największą popularnością cieszy się kawałek pod tytułem "Niebezpieczna". Piosenka ma blisko 20 milionów wyświetleń na kanale zespołu w serwisie YouTube.

Niecałe pół roku temu światło dzienne ujrzała najnowsza propozycja pod tytułem "Oddam Ci serce". Kawałek jest niezwykle charyzmatyczny. Ponadto barwa głosu artysty jest bardzo charakterystyczna, co również wpływa pozytywnie na jego karierę. W ostatnim czasie na oficjalnym profilu Facebookowym wokalisty, Jerzego Szuja pojawiły się zdjęcia z zagadką.

Wokalista napisał: - Kto poprawnie odgadnie co to za Panowie lub zespoły? Post wzbudził całkiem spore zainteresowanie użytkowników.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!

A wy, poznajecie kto jest na zdjęciu?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo odsłoniła piękne nogi! Internauci zachwyceni figurą cudownej gwiazdy!
  3. Wokalistka disco polo ma już dość luksusów! Gwiazda stawia na spartańskie warunki!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.