Reklama


Reklama

Popularny wokalista disco polo pokazał film z wesela! Razem z nim premierę utworu "Nielegalna"

2020-06-06T17:00:00+02:00 Popularny wokalista disco polo pokazał film z wesela! Razem z nim premierę utworu "Nielegalna" https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/popularny-wokalista-disco-polo-pokazal-film-z-wesela-razem-z-nim-premiere-utworu-nielegalna-1591443851.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Każdy wers jej treści i każdy muzyczny takt,prowadzi słuchacza do niesłychanie ckliwego i romantycznego świata.Kwintesencją całego projektu jest obraz

Reklama

W branży disco polo powoli wkracza moda na teledyski tworzone na podstawie ślubnego video samego artysty, lub bliskiej mu osoby. Doskonale pamiętamy produkcję zespołu Boys pt. „Chcę być przy Tobie”.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Utwór zyskał ogromną popularność, miliony osób odtworzyły piosenkę wraz z teledyskiem w serwisie YouTube. Klip był złożony z kadrów ze ślubnego nagrania syna Marcina Millera. Tym razem doszło do podobnego wydarzenia. Piotr Koczocik, znany w branży jako Joker, wraz z Dj’em Sequence, wydali przepiękny utwór pt. „Nielegalna”. Piosenka jest niezwykle wzruszająca.

Każdy wers jej treści i każdy muzyczny takt, prowadzi słuchacza do niesłychanie ckliwego i romantycznego świata. Kwintesencją całego projektu jest jednak obraz. Tu podobnie jak u zespołu Boys, pojawiły się kadry ze ślubu...tym razem jednak - Piotra - Jokera i Beaty. I nie ma absolutnie mowy o przypadku w połączeniu utworu wraz z klipem. To doskonale pasujące do siebie elementy, które bardzo mocno targają emocjami widza.

Projekt został opublikowany w dniu drugiej rocznicy ślubu pięknej pary. Tym samym zrobili sobie wspaniałą pamiątkę i wyjątkowy prezent z okazji wielkiego święta. Świetny utwór, który obowiązkowo trzeba usłyszeć. Być może „Nielegalna”,legalnie podbije cały muzyczny rynek disco polo.

Trzymamy kciuki.

Zobacz również: Drapieżna Justyna z Top Girls zachwyca w nowej odsłonie! Fani gwiazdy disco polo mają ciarki na całym ciele.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  2. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
  3. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.