2020-06-06T17:00:00+02:00 Popularny wokalista disco polo pokazał film z wesela! Razem z nim premierę utworu "Nielegalna" https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/popularny-wokalista-disco-polo-pokazal-film-z-wesela-razem-z-nim-premiere-utworu-nielegalna-1591443851.jpg

Popularny wokalista disco polo pokazał film z wesela! Razem z nim premierę utworu "Nielegalna"

Redakcja , 06 Czerwiec 2020  17:00
Popularny wokalista disco polo pokazał film z wesela! Razem z nim premierę utworu "Nielegalna"
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Każdy wers jej treści i każdy muzyczny takt,prowadzi słuchacza do niesłychanie ckliwego i romantycznego świata.Kwintesencją całego projektu jest obraz

Reklama

W branży disco polo powoli wkracza moda na teledyski tworzone na podstawie ślubnego video samego artysty, lub bliskiej mu osoby. Doskonale pamiętamy produkcję zespołu Boys pt. „Chcę być przy Tobie”.

Zobacz również: Niezwykły gest grupy Daj to Głośniej! Popularny zespół disco polo udostępnił utwory z nowej płyty za darmo!

Utwór zyskał ogromną popularność, miliony osób odtworzyły piosenkę wraz z teledyskiem w serwisie YouTube. Klip był złożony z kadrów ze ślubnego nagrania syna Marcina Millera. Tym razem doszło do podobnego wydarzenia. Piotr Koczocik, znany w branży jako Joker, wraz z Dj’em Sequence, wydali przepiękny utwór pt. „Nielegalna”. Piosenka jest niezwykle wzruszająca.

Każdy wers jej treści i każdy muzyczny takt, prowadzi słuchacza do niesłychanie ckliwego i romantycznego świata. Kwintesencją całego projektu jest jednak obraz. Tu podobnie jak u zespołu Boys, pojawiły się kadry ze ślubu...tym razem jednak - Piotra - Jokera i Beaty. I nie ma absolutnie mowy o przypadku w połączeniu utworu wraz z klipem. To doskonale pasujące do siebie elementy, które bardzo mocno targają emocjami widza.

Projekt został opublikowany w dniu drugiej rocznicy ślubu pięknej pary. Tym samym zrobili sobie wspaniałą pamiątkę i wyjątkowy prezent z okazji wielkiego święta. Świetny utwór, który obowiązkowo trzeba usłyszeć. Być może „Nielegalna”,legalnie podbije cały muzyczny rynek disco polo.

Trzymamy kciuki.

Zobacz również: Funkcjonariusz więzienny oczarowany gwiazdą disco polo! Ta premiera podbije listy przebojów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Genialna premiera! To będzie nowy hit wszystkich wesel?! Co na to pary młode? Fani komentują!
  2. Wzruszające wspomnienia Zenona Martyniuka! Fani disco polo zachwyceni publikacją króla!
  3. Gorące zdjęcia podbijają internet! Uwielbiana wokalistka disco polo Angelika z TOP GIRLS bawi się na Ibizie!
  4. Znany gwiazdor disco polo diametralnie zmienił styl muzyczny w nowej produkcji! Co na to fani?!
  5. Gwiazdor disco polo zaskoczył nowym VIDEO! Bayera nagrał teledysk w słonecznej Chorwacji!
  6. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Fani wniebowzięci! Wygląda bardzo dziewczęco!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami