Reklama


Reklama

Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

2020-10-20T14:06:00+02:00 Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/znany-utwor-przeksztalcony-w-piekna-ballade-znani-producenci-wykonali-kawal-dobrej-roboty-1602414528.jpg

ReklamaReklama


Premiera

Bez dwóch zdań - ten skład producencki powinien częściej robić podobne rzeczy

Reklama

Jedną z cech dobrego utworu disco polo jest niewątpliwie podatność na modyfikacje. Znamy wiele legendarnych utworów, które zapisały się w historii muzyki disco po zmodyfikowaniu go przez producentów remixów. Czy tak będzie i tym razem? Przekonajmy się!

Zobacz również: Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!

Utworem, który dostał się do warsztatu producentów znanych z ciekawych discopolowych remixów jest produkcja Jagody i Brylanta "Wiruje świat". Na swój muzyczny stół wyłożyli go producenci Synek i Fair Play, którzy postanowili sporo w nim namieszać. Pozytywnie oczywiście! Wspomniana piosenka została przekształcona w ciekawą i chwytającą za serce balladę! Jak się okazuje, taki zabieg to strzał w dziesiątkę, co sami zauważyli fani disco polo w komentarzach pod wspomnianym remixem na YouTube:

Mało który utwór w Disco Polo jest obecnie w stylu ballady a co dopiero remix. Szacunek

Przepiękny utwór. Świetna produkcja na najwyższym poziomie aż chce się słuchać non stop :) Kawał dobrej roboty. Pozdrawiam.

Super jak zawsze bombowa robota

Musimy przyznać, że taka forma bardzo nam się podoba! W Redakcji odsłuchiwaliśmy utwór kilkukrotnie i to z pewnością nie ostatni raz, gdyż na naszą playlistę wpada ten właśnie kawałek. Producentom gratulujemy kreatywności i ciekawego efektu końcowego, którego musicie posłuchać! Dla porównania, poniżej znajdziecie również oryginalną wersję utworu.

Zobacz również: Niesamowita metamorfoza Artysty disco polo! Gwiazdor opublikował zdjęcie sprzed lat!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najpiękniejsze nogi w branży disco polo znów podbijają internet. W tej scenerii są wyjątkowo kuszące!
  2. Prawdziwe gwiazdy disco polo polecają - 'ta produkcja może stać się bestsellerem'!
  3. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.