Reklama


Reklama

Popularny gwiazdor disco polo za kratkami?! Do sieci trafiło zdjęcie z celi!

2020-06-10T15:19:00+02:00 Popularny gwiazdor disco polo za kratkami?! Do sieci trafiło zdjęcie z celi! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazdor-disco-polo-za-kratkami-co-tam-sie-wydarzylo-1591794272.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/andrzej.marcysiak
Reklama


Życie gwiazd

W sieci zawrzało po publikacji zdjęcia gwiazdora disco polo, który znajduje się w celi

Reklama

Rzadko zdarza się, by społeczność gwiazd disco polo, miała powiązania przestępcze. Artyści stronią od nieprzestrzegania kodeksu karnego i zajmują się przede wszystkim tworzeniem muzyki.

Zobacz również: Dawid Narożny w nowej odsłonie! Taka postawa może spodobać się internautom!

Kryminalne życie, mogłoby też kosztować sporą przerwę w działalności artystycznej i tym samym wykluczyć z rynku ma dobre. Z tego właśnie powodu, cały świat disco polo, zadrżał po ostatniej publikacji Andrzeja Marcysiaka, szerzej znanego publiczności jako Andre. Gwiazdor dodał zdjęcie, na którym znajduje się za kratkami.

Już ten fakt jest wyjątkowo nadzwyczajny, ale to nie koniec niespodzianek, jakie przyniósł nam kadr wrzucony przez piosenkarza. Artysta w „celi” pozował do zdjęcia z saksofonem wraz ze swoim przyjacielem. Interesujący jest także opis pod postem: „W jednej celi”, co zupełnie wskazuje na problemy z prawem, autora piosenki pt. „Ale Aleksandra”.

Choć nie wyjaśniło się do końca z czego wynika obecność Andrzeja za kratą, to jedno w tej sytuacji jest pewne. Andre nie trafił to więzienia, a fotografia została wykonana w parku rozrywki Julinek, w którym niegdyś znajdował się stacjonarny cyrk, a pomieszczenie, w którym gości piosenkarz, to klatka przeznaczona dla drapieżnych kotów.

W każdym razie, gwiazdor nieźle nastraszył całe środowisko disco polo. Kto wie...Może w więzieniu, powstałaby muzyczna siostra piosenki „Niech żyje wolność”.

Nie chcemy jednak teraz sprawdzać. Wolimy, by wszystkie nasze gwiazdy tworzyły na wolności.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!

Andre - A Może Kochasz Tak Jak Ja

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?
  2. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!
  3. Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.