Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-11T17:56:00+02:00 Popularny gwiazdor disco polo to emerytowany marynarz! Zobaczcie jak wygląda poza sceną! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/bardzo-popularny-wokalista-disco-polo-pokazal-jak-odpoczywa-jego-stroj-zaskakuje-1591462748.jpg
Reklama

Popularny gwiazdor disco polo to emerytowany marynarz! Zobaczcie jak wygląda poza sceną!

Redakcja , 11 Czerwiec 2020  17:56
Popularny gwiazdor disco polo to emerytowany marynarz! Zobaczcie jak wygląda poza sceną!
Źródło zdjęć: instagram.com/andredisco/
Reklama

Zwykle ubrany w koncertowy, majestatyczny strój, tym razem totalnie na sportowo. I choć ciężko to sobie wyobrazić, ruch nie jest mu obcy

Reklama

Artyści disco polo w wolnych chwilach, których ostatnio mają aż nadto, szukają odpowiedniej dla siebie formy odpoczynku. Sporo gwiazd wybiera sport, dzięki któremu mogą się kondycyjnie przygotowywać do powrotu na scenę.

Zobacz również: To co zrobił Marcin Miller BOYS przejdzie do historii! Gwiazdor wzruszył tym internautów!

Ostatnio bardzo ciekawą fotografią zaskoczył fanów Andre, bardzo popularny wokalista w świecie disco. Autor przeboju pt. „Ale Aleksandra”, wrzucił zdjęcie z wycieczki rowerowej. Nie sam rower jednak najbardziej zaskakuje i zachwyca. Ewidentnie największe poruszenie zrobiło się dzięki wyglądowi gwiazdora.

Zwykle ubrany w koncertowy, majestatyczny strój, tym razem totalnie na sportowo. I choć ciężko to sobie wyobrazić, to jak już większość z Was wie, ruch i kompletna sprawność nie jest obca artyście. To emerytowany marynarz! Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że każda służba mundurowa, wymaga bezwzględnej kondycji i zwinności ruchowej.

Mimo tego, że piosenkarz wyglądał na bardzo zadowolonego ze sportowej wyprawy, to my już nie możemy się doczekać kiedy zrzuci wygodne ciuchy i włoży swój sceniczny uniform.

A może dres spodobał się wokaliście na tyle, że i na scenie będzie pierwszym wyborem dla znanego twórcy. Tego dowiemy się jak już powrócą upragnione imprezy koncertowe.

Tęsknicie za nimi?

Zobacz również: Romantyczna nowość disco polo skrada serca fanów. Tego numeru nie można przegapić!

ANDRE - NA NIEBIE GWIAZD TYSIĄCE

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!
  2. Wielkie miliony na koncie znanej formacji disco polo! Spektakularny wynik Power Play robi wrażenie na konkurencji!
  3. Gwiazdorska obsada! Znane gwiazdy w premierowej produkcji grupy disco polo - ŁOBUZY!
  4. Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej