Reklama


Reklama

Popularny gwiazdor disco polo to emerytowany marynarz! Zobaczcie jak wygląda poza sceną!

2020-06-11T17:56:00+02:00 Popularny gwiazdor disco polo to emerytowany marynarz! Zobaczcie jak wygląda poza sceną! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/bardzo-popularny-wokalista-disco-polo-pokazal-jak-odpoczywa-jego-stroj-zaskakuje-1591462748.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/andredisco/
Reklama


Życie gwiazd

Zwykle ubrany w koncertowy, majestatyczny strój, tym razem totalnie na sportowo. I choć ciężko to sobie wyobrazić, ruch nie jest mu obcy

Reklama

Artyści disco polo w wolnych chwilach, których ostatnio mają aż nadto, szukają odpowiedniej dla siebie formy odpoczynku. Sporo gwiazd wybiera sport, dzięki któremu mogą się kondycyjnie przygotowywać do powrotu na scenę.

Zobacz również: Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!

Ostatnio bardzo ciekawą fotografią zaskoczył fanów Andre, bardzo popularny wokalista w świecie disco. Autor przeboju pt. „Ale Aleksandra”, wrzucił zdjęcie z wycieczki rowerowej. Nie sam rower jednak najbardziej zaskakuje i zachwyca. Ewidentnie największe poruszenie zrobiło się dzięki wyglądowi gwiazdora.

Zwykle ubrany w koncertowy, majestatyczny strój, tym razem totalnie na sportowo. I choć ciężko to sobie wyobrazić, to jak już większość z Was wie, ruch i kompletna sprawność nie jest obca artyście. To emerytowany marynarz! Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że każda służba mundurowa, wymaga bezwzględnej kondycji i zwinności ruchowej.

Mimo tego, że piosenkarz wyglądał na bardzo zadowolonego ze sportowej wyprawy, to my już nie możemy się doczekać kiedy zrzuci wygodne ciuchy i włoży swój sceniczny uniform.

A może dres spodobał się wokaliście na tyle, że i na scenie będzie pierwszym wyborem dla znanego twórcy. Tego dowiemy się jak już powrócą upragnione imprezy koncertowe.

Tęsknicie za nimi?

Zobacz również: Wokalistka pokazała piersi w pełnym wydaniu. Stanik zsunął się z piersi!

ANDRE - NA NIEBIE GWIAZD TYSIĄCE

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w osobistym wyznaniu kierowanym do swojego syna!
  2. Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!
  3. Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.