2021-10-02T12:14:00+02:00 Popularny gwiazdor disco polo - Kuba Playboys bezlitośnie nokautuje konkurencje! Takich osiągnięć mogą mu https://disco-polo.info/uploads/news/dwa-razy-platyna-i-zloto-grupa-disco-polo-playboys-bezlitosnie-nokautuje-konkurencjejpg.jpg

Popularny gwiazdor disco polo - Kuba Playboys bezlitośnie nokautuje konkurencje! Takich osiągnięć mogą mu wszyscy zazdrościć!

Redakcja , 02 Październik 2021  12:14

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Popularny gwiazdor disco polo - Kuba Playboys bezlitośnie nokautuje konkurencje! Takich osiągnięć mogą mu wszyscy zazdrościć!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Wokalista zapamięta to na długie lata! Gwiazdor disco polo otrzymał niezwykły prezent, którego pozazdrościć może mu

Reklama

Kuba Urbański opracował tajemny przepis, który sprawia, że każda rzecz której dotknie, błyskawicznie zamienia się w złoto!

Zobacz również: Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!

Uwielbiany gwiazdor disco polo tegoroczny Dzień Chłopaka zapamięta na długie lata! Wokalista otrzymał niezwykły prezent, którego pozazdrościć może mu wielu konkurentów z branży!

Kuba Urbański to lider popularnego zespołu Playboys. Gwiazdor disco polo stworzył masę niezapomnianych hitów, które wielu fanów nuci do dzisiaj. Kawałki takie jak: “Tylko Ty”, “Moja Twoja”, czy “Lejde” to kawałki, których nie może zabraknąć na żadnej szanującej się imprezie!

Reklama

Kuba Urbański ma wielkie powody do dumy! Piosenki artysty disco polo od lat cieszą się sporym zainteresowaniem słuchaczy. Wokalista opracował tajemny przepis, który sprawia, że każda rzecz której dotknie, błyskawicznie zamienia się w złoto! To rzadka umiejętność, która nie przytrafia się każdemu!

Sympatyczny wokalista disco polo pochwalił się w sieci niezwykłym osiągnięciem! Lider zespołu Playboys otrzymał podwójną platynę za utwór “Ja w to nie wierzę”! Oprócz tego w ręce artysty powędrowała także złota płyta za kawałek “Gdy Ciebie widzę”! To prawdziwa kumulacja nagród, niczym w totolotku!

Szczęśliwy artysta nie kryje wzruszenia. Jego uśmiech na twarzy zdradza wiele. To wszystko dzięki fanom, którzy tak licznie zainteresowali się jego radosną twórczością!

Reklama

Kuba Urbański nie zamierza spoczywać na laurach. Popularny wokalista disco polo już pracuje nad nowymi kawałkami, którymi kolejny raz chce zaskoczyć swoich fanów. Znając upór i pracowitość artysty, już niedługo słuchacze otrzymają niezwykłe produkcje, które przez długie miesiące nie będą schodziły z pierwszych miejsc list przebojów!

Zobacz również: Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PLAYBOYS - Pokochaj Mnie
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!
  2. Ogromna liczba fanów czekała na to wydarzenie z utęsknieniem. Powraca największy i najbardziej pożądany festiwal muzyki disco polo - Łódź Disco Fest 2021
  3. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  4. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  5. Patolo Disco w ofensywie! Niesamowita premiera pt. 'Więcej miejsca dla ptaka' jest już dostępna! Odpowiada za nią legendarny gwiazdor disco polo!
  6. Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!
  7. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  8. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami