Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-27T09:50:00+02:00 Popularny góral podjął współpracę z gwiazdorem disco polo! Artyści bardzo się zaprzyjaźnili! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/goral-tez-moze-pokochac-mazury-1600691921.jpg
Reklama

Popularny góral podjął współpracę z gwiazdorem disco polo! Artyści bardzo się zaprzyjaźnili!

Redakcja , 27 Wrzesień 2020  09:50
Popularny góral podjął współpracę z gwiazdorem disco polo! Artyści bardzo się zaprzyjaźnili!
Źródło zdjęć: facebook.com/NaszeMelodieMagazyn
Reklama

Ostateczne decyzje dotyczące wspólnego występowania zapadły niedawno. Ale z Tomkiem zaprzyjaźniliśmy się już kilka miesięcy temu

Reklama

Rozpoczynając współpracę z Tomaszem Butrynem, zaskoczył całe środowisko muzyczne. Muzyk, nazywany przez znajomych „Budyniem”, występował wcześniej w duecie, znanym z piosenek o góralskim brzmieniu

Zobacz również: Trud Zenka Martyniuka został doceniony! Król disco polo może świętować wielki sukces!

Czyżby Andre szukał sposobu, by zmienić swój styl na folkowy? – Nic z tego. Jestem chłopak znad morza i zamierzam dalej śpiewać hity takie jak „Ale, Ale, Aleksandra”.

Wiem, że na takie czekają moi fani – wyjaśnia artysta w rozmowie z „Na żywo” i dodaje: „Ostateczne decyzje dotyczące wspólnego występowania zapadły niedawno. Ale z Tomkiem zaprzyjaźniliśmy się już kilka miesięcy temu. On jest świetnym instrumentalistą i pracował z takimi gwiazdami jak Kora”.

Tomek również jest zadowolony z tego, że rozpoczyna nowy etap w karierze. – Czułem, że górskie powietrze było już dla mnie szkodliwe.

Na Mazurach jakoś łatwiej się oddycha – wyznał nam gwiazdor. Okolice, z których pochodzi Andrzej, spodobały mu się do tego stopnia, że odwiedza je w każdej wolnej chwili. – Tu jest pełno sympatycznych ludzi. Dokładnie takich, jak Andrzej – stwierdził Butryn. A Marcysiak nie kryje zadowolenia, bo spodziewał się, że nawet góral może poczuć takie silne zamiłowanie do Mazur i morza.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!
  2. Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!
  3. Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!
  4. Gorąca fotka wokalistki disco polo trafiła do sieci! Ponętne bikini podkreśliło Jej zmysłowe ciało!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej