2019-04-30T18:38:00+02:00 Popularni Tik Tokerzy w produkcji disco polo! Internauci zachwyceni produkcją Discoboys. https://disco-polo.info/uploads/news/2019/04/popularni-tik-tokerzy-w-produkcji-disco-polo-internauci-zachwyceni-produkcja-discoboys-1556641636.png

Popularni Tik Tokerzy w produkcji disco polo! Internauci zachwyceni produkcją Discoboys.

Redakcja , 30 Kwiecień 2019  18:38
Popularni Tik Tokerzy w produkcji disco polo! Internauci zachwyceni produkcją Discoboys.
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook.com/discoboyspolska/

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Krystian Ziętkowski oraz Mans Vechess w najnowszej produkcji disco polo! Formacja Discoboys udostępniła nową produkcję

Reklama

Jest to nie lada gratka dla fanów disco & dance! Zapowiadana produkcja disco polo po wielu miesiącach wyczekiwań ujrzała światło dzienne. Wystąpili w niej znani Tik Tokerzy! 

Zobacz również: Daj to Głośniej idą jak burza! Artyści disco polo zaskoczyli nowym projektem! To lato będzie należało do nich?!

"3.2.1 Mamy to - Kochani końcowy efekt naszej pracy która zaczęliśmy w grudniu czyli ponad 4 miesiące, włozylismy całe serce w ten projekt - napisał wokalista Kamil Kossakowski udostępniając nowość


Artysta do współpracy przy nowej produkcji zaangażował ekipę RakoczyFilm, która odpowiada za teledysk. Wystąpili w nim znani Tik Tokerzy, zarazem przyjaciele wokalisty grupy Discoboys - Krystian Ziętkowski oraz Mans Vechess. Pomocna przy tym projekcie była również Roksana Orłowska oraz Sebastian Kowalczyk, który odpowiada za stylizację. 

Jest to pierwsza, tegoroczna nowość formacji Discoboys. "Super piosenka. Zawsze czymś zaskoczycie swoich fanów. Mega produkcja oby Tak Dalej", "Petarda piosenka przepiękny teledysk co tu dużo mówić wykonaliście kawał dobrej roboty", "Piosenka rytmiczna z dobrym tekstem i jestem pewna, że rozkręci nie jedną imprezę" skomentowali produkcję "Mała Baluje" pierwsi internauci. Wam również podoba się nowość? 

Zobacz również: Wielki hit disco polo doczekał się nowej wersji! Znana i urocza wokalistka odświeżyła go w znakomity sposób!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gorące fotki Magdaleny Narożnej! Skąpe bikini idealnie podkreśliło opaleniznę królowej disco polo!
  2. Marcin Miller Boys gwiazdą TVP! Ten wieczór będzie należał do niego!
  3. MiłyPan występuje pod nowym pseudonimem! Popularny gwiazdor disco polo obrał nowy kierunek muzyczny i wydał petardę!
  4. Wokalistka disco polo w ciąży! Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek, to już szósty miesiąc!
  5. Daj to Głośniej idą jak burza! Artyści disco polo zaskoczyli nowym projektem! To lato będzie należało do nich?!
  6. Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!?

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami