Reklama


Reklama

Polskie gwiazdy disco polo zachwyciły za granicą! Publika na Słowacji oszalała!

2020-08-02T16:17:00+02:00 Polskie gwiazdy disco polo zachwyciły za granicą! Publika na Słowacji oszalała! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/polskie-gwiazdy-disco-polo-zachwycily-za-granica-1596367509.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/zespolrompey/
Reklama


Ogólna

Disco polo poszerza horyzonty nie tylko do pewnych granic, ale także poza nie.

Reklama

Popularność muzyki disco polo rozprzestrzenia w ponad oczekiwanym tempie. Rozpoznawalność artystów i ich przebojów, przerasta nawet oczekiwania niektórych wykonawców i może wprawiać w zdrową zazdrość przedstawicieli innych muzycznych nurtów.

Zobacz również: Piosenka disco polo podbija polskiego YouTube’a?! To ogromny sukces znanego i przystojnego wokalisty!

Dotarliśmy do materiałów, które świadczą o ogromnym zasięgu gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół Rompey udostępnił materiał ze swojego pierwszego koncertu na Słowacji.

Reakcje fanów były zdumiewające. Wspólne śpiewanie i odkrzykiwanie na hasła rzucone przez gwiazdy, to doskonały dowód na to, jak bardzo spragnieni występu formacji, byli odbiorcy za południową granicą Polski. Wszyscy Polacy, kilka lat temu pokochali hymn wszystkich użytkowników popularnego Passata.

Okazuje się, że utwór ani trochę nie przestał być atrakcyjny. Fani zebrani pod sceną na Słowacji, już od pierwszych słów hitu śpiewali słowo po słowie głośniej, niż wykonawcy przez mikrofon. To bardzo budujące i pozytywne zdarzenie dla całej branży.

Disco polo poszerza horyzonty nie tylko do pewnych granic, ale także poza nie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!
  2. Zmysłowa sesja gwiazdy disco polo. Jej odważny dekolt budzi kontrowersje?!
  3. MiłyPan disco polo zakochany?! Artysta wyjawił tajemnicę na Instagramie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.