Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
Polały się łzy! Niesamowity koncert Pięknych i Młodych! To było coś wyjątkowego | VIDEO | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

Polały się łzy! Niesamowity koncert Pięknych i Młodych! To było coś wyjątkowego | VIDEO

2019-06-22T20:41:00+02:00 Polały się łzy! Niesamowity koncert Pięknych i Młodych! To było coś wyjątkowego | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/polaly-sie-lzy-niesamowity-koncert-pieknych-i-mlodych-to-bylo-cos-wyjatkowego-video-1561228826.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/piekniimlodzi2
Reklama


Ogólna

Takiej reakcji chyba nikt się nie spodziewał!

Reklama

Piękni i Młodzi, czyli jeden z najpopularniejszych zespołów ze świata disco polo zagrał mnóstwo koncertów. Magda Narożna, Dawid, Daniel oraz drugi Daniel grali dla wielotysięcznej publiki, czy dla kilkunastu osób na imprezie prywatnej.

Zobacz również: Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!

Koncerty disco polo to ogromna dawka emocji, szczególnie dla kogoś kto uwielbia dany zespół. 

Dość nietypową sytuację przeżył ostatnio właśnie zespól disco polo - Piękni i Młodzi, którzy zagrali dla Klaudii i Kuby na poprawinach wesela. Pan Młody - tj. Kuba, gdy zobaczył wychodzący na scenę zespół Piękni i Młodzi nie mógł ukryć wzruszenia i przez kilkanaście dobrych sekund był w ogromnym szoku.

To były prawdziwe emocje, które wywołał uwielbiany zespól disco polo. Nic dziwnego ślub, wesele to ogromny stres, a na dodatek taka nietypowa niespodzianka na poprawinach.

W sieci i w naszym serwisie pojawił się filmik, który pokazuje emocje pary młodej, genialny występ zespołu Piękni i Młodzi i doskonałą zabawę osób, którzy wytrwali na poprawinach.

Zobacz również: Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!

Kto z Was by nie chciał właśnie w taki sposób świętować najważniejszy dzień w swoim życiu.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!
  2. 'Polej' - gorąca premiera od Szwagrów i Letnich! Czy to będzie imprezowy hit disco polo?
  3. Popularne wokalistki disco polo Top Girls ujawniły w końcu skrywaną prawdę! Internauci zaskoczeni!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.