Reklama


Reklama

Po raz kolejny Jerzy Szuj (Jorrgus) może świętować! Artysta disco polo doceniony!

2020-04-16T13:00:00+02:00 Po raz kolejny Jerzy Szuj (Jorrgus) może świętować! Artysta disco polo doceniony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/po-raz-kolejny-jerzy-szuj-jorrgus-moze-swietowac-i-czuc-sie-docenionym-czlowiekiem-1586781563.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Jerzy Szuj jest jednym z topowych przedstawicieli nurtu disco polo. Dobrze, że są tacy ludzie, jak on

Reklama

Wokalista disco polo może pochwalić się niemałymi milionami na koncie. Okazało się, że decyzja o nagraniu utworu pod tytułem „Niebezpieczna” była jedną z bardziej trafnych postanowień, na jakie zdecydował się Jerzy Szuj, lider oraz wokalista zespołu Jorrgus.

Zobacz również: Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!

Grupa w świecie disco polo jest wszystkim dobrze znana między innymi z takich utworów, jak „Uzależniłaś mnie” , „Będziesz moja” czy też właśnie „Niebezpieczna”. Teledysk do piosenki sprzed 5 lat, ma już 21 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Niewątpliwie jest to niebywały sukces i osiągniecie.

Niekiedy wykonawcom disco polo nie udaje się osiągnąć takich wyników nawet przy zsumowaniu liczby wyświetleń spod wszystkich kawałków. Jerzy Szuj jest jednym z topowych przedstawicieli nurtu disco polo. Dobrze, że są tacy ludzie, jak on.

Dzięki jego sukcesom można zauważyć, że nie ma rzeczy niemożliwych, ale również, że nie istnieje przepis na karierę. Być może wystarczy być szczerym i prawdziwym w swoich poczynaniach tak, jak wokalista formacji Jorrgus, który nie tworzy komercyjnych utworów.

Widać, że to, na co się decyduje, jest bardzo osobiste, dotyczące pewnie w jakimś stopniu jego przeżyć. Macie swój ulubiony utwór od zespołu Jorrgus?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Znany wokalista disco polo o bezdomności! "Ktoś się zlituje, ktoś przygarnie.
  2. Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?
  3. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.