Reklama


Reklama

Po raz drugi został ojcem! Uwielbiany artysta disco polo nie kryje szczęścia z narodzin dziecka!

2019-01-12T10:29:00+01:00 Po raz drugi został ojcem! Uwielbiany artysta disco polo nie kryje szczęścia z narodzin dziecka! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/po-raz-drugi-zostal-ojcem-uwielbiany-artysta-disco-polo-nie-kryje-szczescia-z-narodzin-dziecka-1547229886.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / FaceBook - Wojciech Grodzki / Wojciech Grodzki - prezenter POLO TV
Reklama


Życie gwiazd

Jest to jedna z najpiękniejszych chwil dla każdego rodzica - narodziny dziecka. Uwielbiany artysta disco polo po raz drugi został ojcem

Reklama

Narodziny dziecka to dla wielu osób zdecydowanie jedna z najpiękniejszych chwil w ciągu całego życia. Tym szczęściem napawa się ostatnio popularny gwiazdor sceny disco polo, który został po raz drugi ojcem! 

PRZEŁOMOWY POCZĄTEK NOWEGO ROKU

Początek roku dla Wojciecha Grodzkiego rozpoczął się przełomowo. Na świat przyszła ukochana córka, która jest już oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców! 

Oto Róża naszego bukietu życia! Bogu niech będą dzięki!!! ❤️ - napisał znany prezenter udostępniając zdjęcie z żoną i córką 

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy Wojciech Grodzki znany jest ze swojej ogromnej przebojowości i totalnego luzu, który przekłada się na znakomite relacje z otoczeniem. Uwielbiają go tysiące ludzi, stąd też gratulacji z okazji narodzin drugiej córki nie ma końca. My również się do nich dołączamy i trzymamy kciuki za dalszą pomyślność.

Zobacz również: Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller z wielkim przytupem obejdzie 30-lecie działalności. Gwiazdor disco polo godnie uhonorowany!
  2. Ten widok długo nie znika z wyobraźni. Niezwykle seksowna gwiazdeczka disco polo szokuje nagraniem!
  3. Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.