Reklama
Polecamy


Reklama

"Po kilku godzinach zapomniałam, że jestem rozebrana" - przyznała Edyta Folwarska. Co na to jej rodzina?

2018-02-16T07:24:00+01:00 "Po kilku godzinach zapomniałam, że jestem rozebrana" - przyznała Edyta Folwarska. Co na to jej rodzina? https://disco-polo.info/Upload/articles/

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Edyta Folwarska
Reklama


Życie gwiazd

okazuje się, że mama Edyty w przeciwieństwie do jej ojca nie była na początku zadowolona. Prezenterka przyznała, że zrobiła to dla siebie

Reklama

Propozycja nagiej sesji pojawiła się już trzy lata temu. Czekałam jednak na odpowiedni moment – zdradziła na łamach naszego partnerskiego tygodnika "Na żywo" Edyta Folwarska. Prezenterka kojarzona dotychczas głównie z muzyką disco polo postanowiła sięgnąć po coś nowego.

Oprócz występu w filmach Patryka Vegi pokusiła się o rozbieraną sesję dla magazynu Playboy. "atmosfera na planie była tak ciepła, że po kilku godzinach zapomniałam, że jestem rozebrana – wyznaje. Co na to jej rodzina? Otóż okazuje się, że mama Edyty w przeciwieństwie do jej ojca nie była na początku zadowolona. Prezenterka przyznała, że zrobiła to dla siebie o czym więcej przeczytacie we wspomnianym tygodniku. 

Numer z Edytą Folwarską dostępny będzie w kioskach od 16 lutego. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ta premiera disco polo wypada zdecydowanie Na Plus! Gorąca nowość od utalentowanej formacji!
  2. Popularny gwiazdor disco polo obnażył swoją słabość! Internauci są w szoku!
  3. Wyjątkowy duet gwiazd disco polo! Tym projektem podbijają Polskę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.