2023-10-13T12:16:00+02:00 Playboys świętuje 10 lat na scenie! Niezapomniany jubileusz w rytmie disco polo! Kto wybiera się do Radomia Jubileusz 10 lat zespołu Playboys w Nowej Hali RCS! Gwiazdorska obsada, energetyczne show i wsparcie największych mediów disco-polo. Bądź z nami https://disco-polo.info/uploads/news/playboys-swietuje-10-lat-na-scenie-niezapomniany-jubileusz-w-rytmie-disco-polo-kto-wybiera-sie-do-radomia-juz-21-pazdziernikajpg.jpg Disco-Polo.info

Playboys świętuje 10 lat na scenie! Niezapomniany jubileusz w rytmie disco polo! Kto wybiera się do Radomia już 21 października?!


Jubileusz 10 lat zespołu Playboys w Nowej Hali RCS! Gwiazdorska obsada, energetyczne show i wsparcie największych mediów disco-polo. Bądź z nami

Autor: Adam Begier, 13 Październik 2023  12:16
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Playboys świętuje 10 lat na scenie! Niezapomniany jubileusz w rytmie disco polo! Kto wybiera się do Radomia już 21 października?!
Wybrane dla Ciebie:
 1. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
 2. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
 3. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!

  Gdy myślimy o muzyce tanecznej, który zespół przychodzi nam na myśl? Dla wielu z nas odpowiedź jest prosta: Playboys! W tym roku zespół świętuje 10 lat swojej obecności na scenie disco-polo, a to wydarzenie z pewnością zostanie zapamiętane na długo. To nie tylko uczczenie dekady istnienia jednej z najbardziej rozpoznawalnych formacji w kraju, ale przede wszystkim prawdziwa uczta dla fanów.

  Gwiazdorska obsada jubileuszu zespołu Playboys!

  Zapytacie, co może być lepszego od koncertu Playboys? Odpowiedź jest prosta: koncert Playboys w towarzystwie największych gwiazd disco-polo! Na scenie Nowej Hali RCS zobaczymy takie legendy jak BOYS, CLASSIC, PIĘKNI I MŁODZI, a także DEFIS, MIŁY PAN, TOPKY i SZPILKI. Przygotujcie się na energetyczne show, które połączy w sobie nowości oraz kultowe hity z lat ubiegłych.

  Nowa Hala RCS, stworzona z myślą o największych wydarzeniach muzycznych, stanie się prawdziwym sercem disco-polo tej jesieni. Aż 6 tysięcy fanów będzie miało okazję stać się częścią tego niezwykłego wydarzenia. Czy może być lepsze miejsce, by świętować jubileusz jednego z najpopularniejszych zespołów w Polsce?

  Wsparcie medialne dla Playboys

  Jubileusz zespołu Playboys nie mógłby odbyć się bez wsparcia mediów, które od lat promują muzykę disco-polo. Dziękujemy Telewizji Polo TV, Disco Polo Music, Vox FM oraz, oczywiście, naszemu serwisowi disco-polo.info za wsparcie i zaufanie. Dzięki Wam cała Polska będzie świętować razem z Playboys!

  Nie czekaj, dołącz do nas!

  Bilety na ten wyjątkowy koncert już w sprzedaży. Upewnij się, że nie przegapisz tej niesamowitej okazji i zakup swoje wejściówki już teraz. Świętuj z nami 10 lat zespołu Playboys i bądź świadkiem jednego z największych wydarzeń muzycznych tego roku!

  Galeria zdjęć:
  Plik Jubileusz---10-lat-zespolu-Playboys-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Festiwal Disco Ostróda 2024 - na scenie zagra światowego formatu Shanguy!
  2. Jacek Kurski powraca?! Disco polo powróci do TVP?
  3. Nowość: Marcin Miller z Boys w hicie "Hej sokoły"! Ten znają pokolenia! Jak brzmi w wersji Eurodance?!
  4. Wielka gratka dla fanów disco polo?! Capitan Folk zaskakuje nowością "Miłość wymarzona"! Posłuchaj jako pierwszy
  5. Andre ujawnił szczegóły swojego życia! Gwiazdor disco polo czeka na rejs życia
  6. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
  7. Ten przebój disco polo leci na każdej imprezie?! Hit "Tańcz Tańcz Tańcz" w nowej odsłonie! Ta wersja podbije parkiety?!
  8. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie