2021-07-15T15:17:00+02:00 Playboys i MiłyPan we wspólnej produkcji pt.'Ideały'! Ta nowość zmiażdży konkurencję w świecie disco https://disco-polo.info/uploads/news/playboys-i-milypan-we-wspolnej-produkcji-ptidealy-ta-nowosc-zmiazdzy-konkurencje-w-swiecie-disco-polo-2jpg.jpg

Playboys i MiłyPan we wspólnej produkcji pt.'Ideały'! Ta nowość zmiażdży konkurencję w świecie disco polo?!

Redakcja , 15 Lipiec 2021  15:17

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Playboys i MiłyPan we wspólnej produkcji pt.'Ideały'! Ta nowość zmiażdży konkurencję w świecie disco polo?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

To tylko przedsmak czegoś wielkiego, bo to nie koniec współpracy Playboys Mily Pan

Reklama

W świecie muzyki tanecznej nie brakuje duetów, które na długo zostały w pamięci fanów disco polo m.in. Boys z grupą Classic, Defis i MiłyPan, czy Top Girls z Extazy. Takie współprace zawsze owocują niesamowitym hitem, który przez wiele tygodni jest na czele najważniejszych list przebojów w naszym kraju, czy królują na polskim YouTube na karcie czasu.

Zobacz również: Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!

Reklama

WYJĄTKOWY DUET GWIAZD DISCO POLO: PLAYBOYS & MIŁY PAN

Już 21 lipca rynek disco polo doświadczy nowego duetu, który może bardzo mocno namieszać w branży. Grupa Plabyoys oraz MiłyPan postanowili połączyć siły i zaprezentować teledysk do piosenki pt. "Ideały". W ostatnim czasie Piotrek dość często współpracuje z innymi artystami m.in. z wcześniej wspomnianą formacją Defis, czy grupą Letni. W przypadku zespołu Playboys nie można zapomnieć o doskonałym duecie z formacją Piękni i Młodzi i utworze "Wyśmienicie".

'TO TYLKO PRZEDSMAK CZEGOŚ WIELKIEGO'

Z nową propozycją od Playboys i MiłegoPana jak zapewnia nas Jakub Urbański będzie mógł się utożsamić każdy:

To będzie moim zdaniem Utwór z ktorym utożsamiać się będzie każdy. Piosenka mamy nadzieję spodoba się słuchaczom. Graliśmy ją kilka razy na koncertach i spisała się idealnie. To tylko przedsmak czegoś wielkiego, bo to nie koniec współpracy Playboys Mily Pan  my dopiero zaczynamy z Piotrkiem zabawę muzyczną - powiedział naszej redakcji lider zespołu Playboys, Jakub Urbański

Reklama

To może sugerować, że nowość pt. "Ideały" trafi na playlisty wielu milionów Polaków, którzy uwielbiają piosenki, w których mogą odnaleźć cząstkę siebie. Czy to oznacza, że Panowie stworzyli hit wszech czasów? 

Zapraszamy Was do obejrzenia zapowiedzi w naszym serwisie.

Zobacz również: Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Playboys & MiłyPan - Ideały (Zapowiedź Teledysku)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!
  2. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  3. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!
  4. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
  5. Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!
  6. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami