2021-05-11T09:15:00+02:00 Piosenka zespołu Vivat podbija rynek disco polo! To najlepszy wynik od wielu lat! https://disco-polo.info/uploads/news/miliony-na-koncie-popularnego-zespolu-disco-polo-pora-otwierac-szampanajpg.jpg

Piosenka zespołu Vivat podbija rynek disco polo! To najlepszy wynik od wielu lat!

Redakcja , 11 Maj 2021  09:15
Piosenka zespołu Vivat podbija rynek disco polo! To najlepszy wynik od wielu lat!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Jeden z zespołów disco polo właśnie rozbił bank! A to oznacza, wielkie miliony na koncie


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

To bez wątpienia był jeden z największych hitów 2020 roku! Utwór nuciła prawie cała Polska! Każdego artystę disco polo niezmiernie cieszy pozytywny odbiór jego twórczości.

Zobacz również: Gorąca nowość zespołu Avangarde podbija sieć! To nowy hit disco polo tegorocznego karnawału?!

Większość wykonawców marzy o ogromnej liczbie wyświetleń swoich kawałków , jednak nie każdemu ta sztuka się udaje. Jeden z zespołów właśnie rozbił bank! A to oznacza, że posypały się miliony!

TWÓRCY WIELU HITÓW DISCO POLO

Vivat w branży disco polo jest doskonale znanym zespołem. Panowie od ponad 20-tu lat trzymają niezmiennie wysoki poziom, dzięki czemu plasują się w czołówce najbardziej uwielbianych kapel w Polsce! Takie hity jak „Wszystko jest inaczej” , „Krzyk” , „Tak niewiele o Tobie wiem” czy też „Pokaże Ci drogę” i „Kwiaty”, na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki tanecznej. Okazuje się, że do tego grona panowie mogą dopisać kolejny kawałek, bez którego nie będzie mogła się odbyć żadna szanująca się impreza!

Reklama

PONAD 50 MILIONÓW NA KONCIE GWIAZD DISCO POLO

Vivat świętuje ogromny sukces! Ich wielki mega hit “Oddam ci wszystko” przekroczył właśnie 50 milionów wyświetleń na YouTube! To niebywały wynik! Trzeba przyznać, że taki sukces nie zdarza się każdemu. Vivat zasłużył na to ciężką pracą! Fani już otwierają szampana, bowiem już od dawna wiedzieli, że ten kawałek to prawdziwa muzyczna petarda, jednak nikt się nie spodziewał, że utwór zajdzie aż tak daleko!

Sympatycy Vivatu przesyłają zespołowi serdeczne gratulacje, i po cichu liczą na to, że najnowsza propozycja, którą zapowiadają panowie, również zdobędzie wielomilionowy wynik na YouTube! 

Zobacz również: Boginie disco polo?! Cztery urocze wokalistki zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!

Reklama

Vivat - Oddam Ci wszystko

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Vivat - Oddam Ci wszystko
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Magda Narożna pielęgnuje relacje z córką 'Lubicie czasami przewrócić świat do góry nogami'? Do sieci trafił niezwykle zabawny kadr wokalistki.
  2. Znana wokalistka disco polo planuje powrót na scenę! Gwiazda zapowiedziała już NOWOŚĆ!
  3. Twórcy wielkiego hitu disco polo zmieniają styl muzyczny! Co na to fan Kwestii 0.7i?!
  4. Kapitalna premiera Pawła Jasionowskiego Masters podobija sieć! NOWOŚĆ 'Wieczór puka do drzwi' zachwyciła internautów!
  5. Wielka szczęście gwiazd disco polo! Grupa Daj to Głośniej podzieliła się radosną nowiną!
  6. Zdolny wokalista sięgnął po klasykę gatunku disco polo! Ten utwór ponad 25 lat temu nuciła cała Polska!
  7. Gorące kadry rozpalają internet! Angelika Żmijewska z duetu Topky odważnie odsłoniła ciało w skąpym bikini!
  8. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami