Reklama


Reklama

Pilne! Ktoś podszywa się pod uwielbianą wokalistkę disco polo! Gwiazda grupy Top Girls prosi fanów o pomoc!

2020-08-02T07:25:00+02:00 Pilne! Ktoś podszywa się pod uwielbianą wokalistkę disco polo! Gwiazda grupy Top Girls prosi fanów o pomoc! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/alert-ktos-podszywa-sie-pod-znana-gwiazde-disco-polo-1596231947.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/justyna.lubas
Reklama


Ogólna

Oszustwo trzeba stłumić w zarodku! Popularna wokalistka disco polo prosi fanów o pomoc! Ktoś podszywa się pod gwiazdę

Reklama

Popularność gwiazd disco polo, to nie tylko ogrom zalet. Czasem pojawiają się również zdarzenia, które należy umieści po pejoratywnej stronie. Fani swoje uwielbienie okazują w różny sposób.

Zobacz również: Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!

Chociaż miłość odbiorcy do artysty kojarzy się z optymistycznym zjawiskiem, to potrafi przybrać postać niekoniecznie samej przyjemności. Ofiarą takiego zdarzenia padła ostatnio Justyna Lubas. Artystka odkryła, że ktoś podszywa się pod nią na facebook’u. Pseudofan użył zdjęcia oraz imienia i nazwiska gwiazdy.

Nie wiadomo jaki był i jest cel takiego postępowania, ale na pewno sama Justyna nie życzy sobie, by ktoś widniał w sieci pod jej tożsamością. Opublikowała nieprawdziwy profil i napisała: „Kolejny fałszywy profil kochani zgłaszajcie”.

Trudno się z resztą dziwić. Wykorzystanie wizerunki tego formatu gwiazdy, może doprowadzić do nieprzyjemnych incydentów, a nawet zagrażać bezpieczeństwu realnym, wiernym fanom piosenkarki. Oszustwo trzeba stłumić w zarodku.

Mając nadzieję, że profil nie wyrządził jeszcze żadnej szkody, dołączamy się do apelu wokalistki Top Girls z prośbą o zgłaszanie tego i innych profili o fałszywej charakterystyce.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Cudowna wokalistka disco polo odsłoniła swój biust! Fani "Mega bogini"

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!
  2. Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!
  3. Kolejny, obowiązkowy hit na weselnych playlistach? Posłuchajcie najnowszej produkcji Emaill!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.