2021-01-08T18:32:00+01:00 Pierwszy artysta disco polo zaszczepił się przeciwko COVID-19! W sieci zawrzało! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-zaszczepil-sie-przeciwko-covid-19-w-sieci-zawrzalojpg.jpg
Reklama

Pierwszy artysta disco polo zaszczepił się przeciwko COVID-19! W sieci zawrzało!

Redakcja , 08 Styczeń 2021  18:32
Pierwszy artysta disco polo zaszczepił się przeciwko COVID-19! W sieci zawrzało!
Źródło zdjęć: facebook.com/cristokrzysztof.zielinski

W social mediach wokalisty pojawiła się informacja o szczepionce!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W świecie disco polo rozeszła się informacja o Artyście, który przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19. Jak można się domyślić opinie fanów i sympatyków muzyki tanecznej na ten temat są podzielone, przez co w sieci dosłownie zawrzało! Dlaczego gwiazdor już teraz mógł skorzystać ze szczepionki? Jest na to bardzo proste wytłumaczenie!

Zobacz również: Legendarny wokalista disco polo zdradził kulisy nowej produkcji 'Całe życie z wariatami'! Zapowiada się murowany hit disco polo?!

Krzysztof Zieliński, lider i wokalista zespołu Cristo Dance, opublikował na swoim facebooku zdjęcie, które bez wątpienia wywołało wielkie zamieszanie wśród fanów i nie tylko. Artysta podzielił się ze światem informacją o tym, że zaszczepił się przeciwko chorobie COVID-19. Pod zdjęciem napisał:

Skorzystałem, bo czemu nie?!

Informacja wywołała lawinę różnego rodzaju komentarzy, w których część fanów jest po stronie Artysty pisząc, że każdy ma wolną wolę i może decydować, czy się zaszczepić, czy też nie. Pojawiły się także komentarze o charakterze zupełnie przeciwnym.

Dlaczego Artysta już teraz skorzystał z możliwości przyjęcia szczepionki? Jak się okazuje miał do tego pełne prawo, bo znajduje się w tzw. grupie „0” ze względu na pracę, którą wykonuje. Artysta jest częścią personelu medycznego przy prosektorium, gdyż pracuje w zakładzie pogrzebowym, który posiada stosowną umowę na przewóz i przechowywanie zwłok, w tym również zmarłych z powodu COVID-19. Praca w takich warunkach pod względem epidemicznym jest bez wątpienia bardzo niebezpieczna i trudna.

Zobacz również: Zespół News zdradził kulisy nowej produkcji! Zapowiada się muzyczna petarda disco polo?! Poznajcie szczegóły!

Reklama

CRISTO DANCE - Kocham Cię i Kocham

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: CRISTO DANCE - Kocham Cię i Kocham
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Karnawałowa nowość zdolnej wokalistki disco polo trafiła do sieci! Energetyczny kawałek podbije wszystkie taneczne parkiety?!
  2. Muzyczna ofensywa zespołu Soleo! Artyści disco polo zdradzili ambitne plany na przyszłość!
  3. Zespół News zdradził kulisy nowej produkcji! Zapowiada się muzyczna petarda disco polo?! Poznajcie szczegóły!
  4. Dawid Narożny w formie życia! Gwiazdor disco polo nigdy nie wyglądał i nie czuł się tak dobrze! Zobaczcie jego umięśnione ciało!
  5. Drapieżna i mega gorąca premiera od formacji News szaleje w sieci! Utwór pt. 'Koci pazur' przypadł do gustu internautom!
  6. Wokalistka disco polo tęskni za figurą sprzed ciąży?! Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z prywatnego archiwum!
  7. Zenon Martyniuk to najlepiej opłacany artysta disco polo? Na swoim najnowszym utworze 'Classy Girl' zarobił już ponad pół miliona! Co na to fani?
  8. Gorąca nowość zespołu Avangarde podbija sieć! To nowy hit disco polo tegorocznego karnawału?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami