Reklama


Reklama

Piękni i Młodzi rozbili bank! Ponad 70 milionów na ich koncie!

2018-12-07T22:07:00+01:00 Piękni i Młodzi rozbili bank! Ponad 70 milionów na ich koncie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/piekni-i-mlodzi-rozbili-bank-to-ponad-70-milionow-na-jej-koncie-1544215420.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ogromna liczba pojawiła się na koncie zespołu Piękni i Młodzi!

Reklama

Najbardziej rozpoznawalny zespół w świecie muzyki disco polo z charyzmatyczną wokalistką to Piękni i Młodzi. Na swoim koncie mają wiele przebojów m.in. "Niewiara", "Kocham się w Tobie", czy "Ona jest taka cudowna".

Zobacz również: Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!

Ten ostatni utwór zagwarantował niesamowity sukces, który potwierdza tylko ich ogromną popularność. Wydany w 2014 roku klip właśnie przekroczył 70 milionów wyświetleń. Teledysk z ciekawą fabułą na zawsze zapisze się w annałach historii muzyki disco polo.

To historyczna chwila dla Pięknych i Młodych, gdyż klip do piosenki pt. "Ona jest taka cudowna" to najlepszy utwór Magdy Narożnej, Dawida Narożnego oraz Daniel Wilczewskiego!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękna opowieść o uczuciach wokalisty disco polo! Internauci zachwyceni, komentują to w sieci!
  2. Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie!
  3. Gwiazdor disco polo szczerze o problemach i smutku! Sytuacja robi się coraz gorsza!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.